To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Policja zatrzymała kierownika giełdy samochodowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego aktualizacja   -   31/5/2011
Korupcja w MPK?
Kolejny skandal w tarnowskim MPK – w niedzielę, 29 maja Policja zatrzymała wieloletniego pracownika Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, Roberta K., zatrudnionego dodatkowo na umowę zlecenie w charakterze kierownika giełdy samochodowej MPK Sp z o.o. Mężczyzna miał przyjąć korzyść majątkową od 8 osób, w łącznej wysokości 95 zł, bez wystawiania paragonów fiskalnych i biletów targowych; pobranych pieniędzy nie wpłacił też do kasy spółki. Podczas dopiero co zakończonego dziś (31 maja) przesłuchania w Prokuraturze Rejonowej w Tarnowie, pracownik przyznał się do winy. Trwają czynności sprawdzające, czy ze strony Roberta K. było to jednorazowy „incydent”.

Ogloszenie
>

Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie Bożena Owsiak, Robertowi K. zarzuca się czyny z artykułu 228 Kodeksu Karnego, mówiącego m.in. o przyjmowaniu - w związku z pełnieniem funkcji publicznej - korzyści majątkowych lub osobistych, co może być zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat; w związku z art. 296 a paragraf 1, stanowiącym, iż ”kto, pełniąc funkcję kierowniczą w jednostce organizacyjnej wykonującej działalność gospodarczą lub mając, z racji zajmowanego stanowiska lub pełnionej funkcji, istotny wpływ na podejmowanie decyzji związanych z działalnością takiej jednostki, przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę w zamian za zachowanie mogące wyrządzić tej jednostce szkodę majątkową albo za czyn nieuczciwej konkurencji lub za niedopuszczalną czynność preferencyjną na rzecz nabywcy lub odbiorcy towaru, usługi lub świadczenia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”
Wobec pracownika MPK zastosowano policyjny dozór – dwa razy w tygodniu musi zgłaszać się w Komendzie Miejskiej Policji.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 102)Dodaj komentarz
(31-05-2011) kierowca :
Niesamowite że Robert K. to złodziej i do tego lider S 80 w MPK, która tak kocha J. Wiatra.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrus :
Wśród mani prześladowczych Poświatowskiego jedna na bank nazywa się MPK. Czy ten osobnik nazywany pomyłkowo "redaktorem" wie co znaczy słowo korupcja? Wątpię. Zamieszczenie tytułu cyt." Korupcja w MPK" sugeruje że władze firmy prowadzą jakieś działania korupcyjne, podczas gdy z zamieszczonej pod tym tytułem informacji wynika że jakiś pracownik podprowadził kwotę 95 złotych nie zarejestrowawszy ich uprzednio w kasie fiskalnej. To tak jakby ktoś zamieścił materiał tytułując go "KORUPCJA W inTARnecie" z którego by wynikało że sprzątaczka zamiast wlać służbowy lizol do kibla zabrała go do domu. Puknij się Poświatowski w to na czym nosisz berecik z antenką (byle mocno) może Bozia okaże się miłosierny i klepki poukłada w sposób właściwy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrus :
W moim poprzednim wpisie w wyrazie manii zabrakło jednego "i" za co wszystkich czytających przepraszam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) Kierowca do Kierowcy :
Nie popadajmy w paranoje.idąc tokiem twojego myślenia P.kierowco to wszyscy ktorzy odmawiają badania trzezwosci to potencjalne pijaki łamiące przepisy i prawo a wiemy że rozstalismy sie z tego powodu z jednym z kolegów.Trudno wszystkich kolegów tego Pana nazwać alkocholikami .A kto kogo kocha to już każdego osobista sprawa.Każdy jest pełnoletni Nie sądż wszystkich swoją miarą a będziesz spokojnie spał///////////

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) wasko :
oj cos nie tak a gdzie jego kol annna z czyzby o niej zapomniano i czy to 95 zl jak tak to dam swoje za nich to jakies czary mary ale to koniec jego dzieła prawda

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) ola :
z tego wynika ze zakaz opuszczania obozu i tak mu nic nie zrobia ma plecy checy hecy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrusie :
W rozumieniu art. 1 ust. 3 ustawy z dnia 9 czerwca 2006 r. o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym (Dz. U. z 2006 r. Nr 104, poz. 708) korupcją jest obiecywanie, proponowanie, wręczanie, żądanie, przyjmowanie przez jakąkolwiek osobę, bezpośrednio lub pośrednio, jakiejkolwiek nienależnej korzyści majątkowej, osobistej lub innej, dla niej samej lub jakiejkolwiek innej osoby, lub przyjmowanie propozycji lub obietnicy takich korzyści w zamian za działanie lub zaniechanie działania w wykonywaniu funkcji publicznej lub w toku działalności gospodarczej. W rozumieniu art. 2 cywilnoprawnej konwencji o korupcji sporządzonej w Strasburgu dnia 4 listopada 1999 r. (Dz. U. z 2004 r. Nr 244, poz. 2443) korupcją jest żądanie, proponowanie, wręczanie lub przyjmowanie, bezpośrednio lub pośrednio, łapówki lub jakiejkolwiek innej nienależnej korzyści lub jej obietnicy, które wypacza prawidłowe wykonywanie jakiegokolwiek obowiązku lub zachowanie wymagane od osoby otrzymującej łapówkę, nienależną korzyść lub jej obietnicę. Puknij się więc w tą makówe albo włóż ja do kibla z lizolem. Może wyrośnie Ci antenka i Bozia pozwoli Ci zrozumieć tekst powyżej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrus :
Jeżeli przywłaszczenie pieniędzy należnych MPK przez placowego (eufemistycznie nazywanego kierownikiem - co może poprawia mu humor ale nie zmienia jego roli na placu targowym) jest korupcją,a nie kradzieżą to to to było korupcją. Czy kasjerka w hipermarkecie nie wbijając w kasę należności za towar i następnie przywłaszczając sobie te pieniądze jest złodziejką czy dokonuje korupcji? Byłeś baranem, jesteś baranem i będziesz baranem i nic tu nie pomoże przytaczanie artykułów ustawy które definiują zupełnie inne sytuacje niż ta która miała miejsce w tej konkretnej sprawie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrusie :
Kradzież to art. 278 kk. Znalazłes taki powyżej. Przywłaszczenie to art. 284 kk. Korupcja to art. 228–231 kk. "Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie Bożena Owsiak, Robertowi K. zarzuca się czyny z artykułu 228 Kodeksu Karnego....No i co cieniasie... jestes, byłeś i bedziesz .....Znajomość kk nie jest dla osobników o maniach prześladowczych pomyłkowo zwających się "hitrus"

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) do głupka co dopowiada hitrusowi :
Po prostu prokuratura wzięła zły paragraf, bo to przecież absurd zupełny. Tego dowiedzie każy prawnik. To było przywłaszczenie mienia o małej wartości.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) do jeszcze wiekszego glupka :
A o tym zdecyduje nie prawnik tylko Prokurator a być może następnie SĄD,:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrus :
Z takiego zarzutu wybroni go student trzeciego roku prawa. Ja nie jestem prawnikiem, ale w tym wypadku facet może odpowiadać za zagarnięcie mienia i dodatkowo z ustawy karno - skarbowej za niedopełnienie obowiązku zaewidencjonowania przychodu w kasie fiskalnej. Ostateczną kwalifikację prawną i tak ustali sąd (jeżeli dojdzie do rozprawy) więc się tak nie podniecaj bo dostaniesz niekontrolowanego orgazmu siroto.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrusie :
O i widzisz wreszcie coś do ciebie dotarło siroto i to bez orgazmu. To Prokurator postawi zarzuty lub nie a SĄD rostrzygnie a obrońcą nie będzie student. Z"ustawy karno-skarbowej" facet odpowiadał nie będzie.Poczytaj ja najpier tłumoku:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrus :
To może Ty tłumoku przeczytaj co ja napisałe jak zrozumiesz co to jest tryb przypuszczający to się odezwij. Cieszy mnie że znasz na wyrywki ustawę karno-skarbową. Gratuluję.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrusie :
I na ten tryb przypuszczający dostałeś odpowiedż. Zajęcia z logiki i kategorii gramatycznych to na innym forum.I nie odzywaj sie już więcej bo poziom wypowiedzi nędzny.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrus :
Poziom dostosowałem do Ciebie miernoto. Normalnie tak się nie zniżam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) kierowca :
Po prostu prymitywnie kradł i pytanie czy z nim nie kradła cała jego giełdowa ekipa. Oskarżony Robert K. był kierownikiem giełdy od ponad 5 lat. Przeliczając te 95 zeta na tygodnie z tego okresu to rachunek prosty.Jego kasjerami których wskazał do aprobaty Zarządu MPK to od paru lat, główna kadrowa MPK i jego konkubina . Wiatr jego propozycje zaakceptował. I tak to trwało do ostatniej niedzieli. Może jest zasadne przesłuchanie wszystkich pracowników zatrudnionych na giełdzie w ostatnich 5 latach, a szczególnie tych których polecał oskarżony. Bo te 95 zeta to może tylko wierzchołek góry. Co na to Zarząd MPK-czekam aż się wypowie. A do Hitrusa, to kochany nie mąć, bo gość już zarzuty usłyszał i się do nich przyznał. Zresztą podobno to oskarżony zastąpił poprzedniego kierownika giełdy, który też zapominał uiszczać wpłaty do kasy firmy. Były też podobno i inne przestępcze sytuacje, ale jak wspomniałem to wymaga gruntownego śledztwa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) Rafał :
ON JEST WICEPRZEWODNICZACYM SOLIDARNIOSCI 80, CIEKWE KTO GO WYKONCZYŁ??? INNY ZWIAZEK CZY SAMI ZWIAZKOWCY Z S80, BO OSTATNIO W MODZIE JEST W TYM ZWIAZKU WYKANCZANIE SWOICH CZŁONKOW...A JACEK MA TO W DUPIE... GDY SIE PRZYZNAŁ TO DOSTANIE ZAWIASY -CO AUTOMATYCZNIE POZBAWI GO PRACY , TERAZ ZRESZTA POWINIEN JUZ BYC DYSCYPLINARNIE ZWOLNIONY, NAWET MU KOLEJNE WCZASY NIE POMOGA... A TAK NA MARGINESIE NALEZAŁO MU SIE :):):) I JA SIE Z TEGO BARDZO CIESZE

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) pytanie :
A Hitrus to adwokat przestępcy? Dobrze by było żeby się ujawnił, to może zrozumiemy jego zaangażowanie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrus :
To obecny zarząd jest już w MPK ponad 5 lat? A tak na marginesie to jakie zarzuty ten facet usłyszał i do czego się przyznał to wie on sam i prokurator który mu je postawił,więc może by tak poczekać do czasu rozstrzygnięcia sprawy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrus :
"pytanie" ja nawet nie wiem o kogo chodzi, ale z tekstu opublikowanego przez Poświatowskiego wynika że facet popełnił raczej kradzież niż korupcję i o to tylko mi chodzi. Radziłbym Ci także nie nazywać przestępcą nikogo kto nie jest skazany prawomocnym wyrokiem sądowym.Takie w Polsce obowiązuje prawo jak na razie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrusie :
To było widac po pierwszym wpisie, czym dalej było coraz lepiej ,bo podstroiłem ci tą antenkę a może i lizol pomógł. Zniż sie może nienormalnie, być może pomoże.K.C.W.O.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrus :
Chyba Twoim pierwszym wpisie ćwoku. Dopóki pisałeś o meritum podejmowałem dyskusję, pomimo Twojego chamstwa. Od teraz przestaję reagować na Twoje zaczepki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) hitrus :
" Puknij się Poświatowski w to na czym nosisz berecik z antenką (byle mocno) może Bozia okaże się miłosierny i klepki poukłada w sposób właściwy." Przepraszam jako,s nie zauważylem tego pierwszego wpisu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) Rafał :
TAK SIE ZASTANAWIAM DLACZEGO KORUPCJA... JESLI MACKI SIEGAJA DALEJ TO CIEKAWE KTO NASTEPNY DOSTANIE PARAGRAFY KARNE??? CZY KTOS MI MOZE ODPOWIEDZIEC CZY TEN ROBERT...k... JUZ ZOSTAŁ DYSCYPLINARNIE ZWOLNIONY ??? JESLI NIE TO DLACZEGO ???!!! I KTO ZA TO ODPOWIADA ???!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-05-2011) joziu :
Nie sadzilem ze kwota az 95zl slownie dziewiecdziesiat piec zlotych 00/100 az wzbudzi tyle sensacji, ale facet przestepstwo popelnil dozywocie mu nie grozi?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) Rafał :
Gdy policja posprawdza na monitoringu ostatnie miesiace i lata funkcjonowania tego kolesia na giełdzie to wyjdzie kwota o wiele wieksza, fakt bezsporny OKRADAŁ WŁASNY ZAKLAD PRACY , BEDAC W NIM WICEPRZEWODNICZACYM ZWIAZKU S80, za to jest DYSCYPLINARNE ZWOLNIENIE, nawet kolezanka głowna kadrowa mu nie pomoze, a jak wyjda na jaw inne przestepstwa tego złodzieja to nie dostanie zawiasow tylko odsiadke

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) do Rafała :
takie bzdety to sobie możecie z kolegami na zebrabiu przy wódce opowiadać! - głupek!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) Rafal :
Myślicie że sam działał?Nikt go nie nadzorował?Monitoringu nikt nie sprawdzał?Nie miał przełożonych? Co to za firma bez nadzoru?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) do jozia :
Tenże kierownik giełdy był sowicie wynagradzany bo za jedną niepełną dniówkę na giełdzie dostawał prawie400 stówy. Dlaczego więc kradł i kto jeszcze z nim, bo to on dobierał sobie ekipę. Jasno można to wyliczyć jaka kwota nikła, bo zobaczymy teraz wpływy i porównać je można z poprzednimi. Tylko czy Wiatr wyciągnie konsekwencje, bo jak mnie dochodzą słuchy to oskarżony i pod dozorem policyjnym Robert K. dziś zasiada w MPK za pulpitem dyspozytorskim.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) do wszystkich :
Oskarżony Robert K. zmieniał samochody jak rękawiczki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) Rafał :
Jak ktos podpisuje sie Rafał , to napisz np. Rafał 2 :) gdy piszesz ze nie działał sam i nikt go nie nadzorował , a nie wykorzystuj tutaj mojego imienia ktore jest bardzo lubiane wsrod kierowcow MPK a co do zebrań przy wodce to do Jacka pytania prosze :) ciekawy jestem czy wywali go z S80, ciekawy jestem co na to prezes MPK ??? zwolnił juz złodzieja???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) Rafał :
Wiatr pozwala pracowac złodziejowi ktory sie przyznał?????????????????????? ????????????? Kto chroni złodzieja ??? Jacek, Zurowski, Kadrowa, Wiatr ??? co to za firma????????????????????????? ?????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) do wszystkich :
ciekawe czy była to zorganizowana grupa przestępcza,a jak tak to kto był ojcem chrzesnym? Znając tchórzliwość oskarżonego to wylał wszystkich by dostać jak najmniejszy wyrok. Dlaczego w tej sprawie milczy Wiatr.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) dla mnie sprawa jasna :
Złodzieja chroni tylko złodziej. Gdzie Prezydent i Targowiska Miejskie?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) dla mnie sprawa niejasna :
A może Zarząd MPK woli nie zajmować stanowiska, gdyż nie wie co oskarżony Robert K. zeznał.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) Malaak al Rahim :
Ostatnio w mediach mówi się i pisze o chamstwie i nienawiści w sieci. I tu mamy tego szczególny przykład. Szczególny bo nie piszą tu przecież 13 czy 16- latkowie tylko ludzie którzy mają na karku wielokrotność tych liczb. Zapewne większość z piszących to WZOROWI KATOLICY i WZOROWI SWIADKOWIE JECHOWY a chamstwo cieknie z każdej dziury w pisanych w pijanym widzie komentarzach. Może popatrzcie w lustro panowie i powiedzcie sobie; Ja jestem jedyny uczciwy i mam prawo obrzucać wszystkich myślących inaczej błotem. PS; To nie jest z mojej strony obrona Roberta K. Jeśli zasłużył powinien wylecieć z roboty!. To tylko mój komentarz na temat CHAMSTWA I NIENAWIŚCI w sieci

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) Gene Simmons :
Początek bardzo dobry, tylko po co komentarz o pijanym widzie?W ten sposób dołaczyłeś do niektórych poprzedników a zapewne nie chciałeś być jednym z nich.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) Malaak al Rahim :
Masz rację Gene S. to nie było potrzebne przepraszam ;)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) Rafał :
Komentarz usunięty

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) ala :
oj tzn,że żwirek z muchomorkiem już na wczasy do Grecji z lolami nie pojadą ale będą mogli podziwiać osiedle za okien nowego mieszkania? ciekawy będzie finał tego

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) do ali :
Ale za to nabiją sobie kasę bo dwie niedziele giełdowe zaliczą Trochę klientów powpuszczają na ulgi według uznania i wszystko się wyrówna. Będzie na adwokata, najlepiej Pana M.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) Picia :
A jak ukradziono radio z autobusu,to ani dnia się nie zastanawiali i zwolnili kierowcę od razu,jak widać są równi i równiejsi. Dyspozytor Robert K. może jak widać kraść ile wlezie,skoro nic mu nie zrobili i dziś był na swoim stanowisku pracy. W MPK ręka rękę myje. A on jest pod ochronnym parasolem i jak widać może wszystko. GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ? A co do katolików-to módlcie się wszyscy,żeby nie uszło mu to płazem!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) sary kierowca :
Jeśli kierownikowi giełdy udowodniono kradzież, to dlaczego jeszcze pracuje w tej firmie? Panie Prezesie, czy Pan boi się zwolnić złodzieja, czy może boi się Pan, że za nim musi Pan zwolnić cały łańcuszek klakierów trzymanych na wysokich stołkach? Może to nie jest forum godne tego, by Prezes MPK odpowiadał mi na pytania, ale jako pracownikowi tej firmy wystarczą mi tylko czyny.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) do wszystkich mieszkańców :
Robert K.jest pospolitym złodziejem działającym na publiczną szkodę. Dziwi brak zdecydowanej reakcji prezesa wiatra i Prezydenta. Widocznie coś w tym jest. Ale tzw przekrętów dużego kalibru w MPK jest znacznie więcej i to wypłynie już niedługo. Tego nie przykryją, tak samo jak tej giełdowej afery. Proponuję za kierownika giełdy w trybie awaryjnym w najbliższą niedzielę postawić prezydenta, a za kasjerów wiatra i grelę. To jest ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie problemu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) logika :
Ktoś wcześniej we wpisie wskazał że złodziej będzie bronił złodzieja. I miał rację bo takie jest ,,złodziejskie prawo".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) Krzych :
Coś mi się zdaje ze Jan guty zaczął pisywać pod pseudonimem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) Rafał :
KRZYCHU TAK Z CIEKAWOSCI PODAJESZ MU RĘKĘ JAK MACIE ZMIANE NA DYSPOZYTORNI??? IMIE RAFAŁ BEDZIE MU SIE SNIŁO PO NOCACH...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-06-2011) Krzych :
Komu? Janowi Guty? Ja go osobiście nie znam. Nie pracuję też w MPK, chyba mnie z kimś pomyliłeś.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) do wszystkich :
Jeśli fragment komentarza usunięty Robert K. który okradał MPK i miasto nadal jest pracownikiem MPK. to potwierdza podejrzenie że w MPK jest ośmiornica.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) rencista demaskuje hitrą wesz :
Przewidywalny do bólu hitrus w swoim stylu znowu musiał się odezwać nie mając nic do powiedzenia. Czego to jednak ubeckim sposobem zaczerpniętym zresztą od ministra propagandy III Rzeszy nie można zrobić z faktami, żeby pasowały do tezy. Powtórz trzy razy kłamstwo a stanie się prawdą; dlatego dla hitrusa "korupcja" to nie korupcja, choć z definicyjnym i najczęstszym przykładem korupcji mamy tu do czynienia. Ostrzegam wszystkich przed tym indywiduum. Ja go to tylko demaskuję bo obserwuję jego systematyczna działalność od dawna . To nie mający nic prawdziwego do powiedzenia socjopata mitoman, wypowiadający się na każdy temat i ziejący z jakiegoś powodu nienawiścią do redakcji portalu, na którym się tu wypowiada. Można sie domyślać powodów tej nienawiści. Osobnik nie warty żadnej polemiki, bo odwdzięcza się wtedy stekiem inwektyw i skojarzeń z fekaliami. Nie dyskutujcie z hitrusem

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) hitrus :
"rencisto" jeśli chodzi o sianie nienawiści to jesteś niedoścignionym mistrzem. Strasznie mi przykro że w wywodach na mój temat nie przypomniałeś że prócz UB i ministra propagandy III Rzeszy wykorzystuję jeszcze bliską znajomość z Caligulą, Neronem, Stalinem, obydwoma Wyszyńskimi (Andriejem - ministrem sprawiedliwości ZSRR i Stefanem - kuzynem Andrieja i prymasem Polski) od których przejąłem najlepsze metody manipulowania. Mam nadzieję że szybko naprawisz swój błąd. Tak na marginesie muszę Cię rozczarować, otóż mnie zupełnie nie zależy na polemice z kimkolwiek, a z Tobą w szczególności zgodnie ze starą maksymą "nie lubię wymiany myśli, bo zawsze na tym tracę".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Sympatyk komunikacji miejskiej. :
Swoją drogą ciekawe, czy Zarząd MPK Sp. z o.o. będzie nadal konsekwentny w postępowaniu wedle zasady " zero taryfy ulgowej i pobłażliwości w przypadku odstępstw od regulaminów, zasad i praktyk postepowania, przy obrocie środkami finansowymi /a nie daj Boże zewnętrzymi /, nawet w przypadku pracowników wieloletnich i zasłużonych ", i w przypadku udowodnienia winy / do czego mam nadzieje nie dojdzie, bo wszystko się da jakoś wyjaśnić logicznie /, będą zastosowane "odpowiednie dobrane mechanizmy" / np: takie jakie miały miejsce pare lat temu, w przypadku innego dyspozytora/, mające na celu ukrócenie nagannych praktyk wśród personelu firmy. Zastosowanie takich samych czytelnych reguł, na pewno, będzie miało dobry wpływ na morale załogi / gdyż Zarząd da wyraźny i czytelny sygnał, iż wszyscy pracownicy są traktowani jednakowo uczciwie a "reguły gry" nie ulegają zmianie w zależności od przynależności związkowej. Na pewno poprawi to wizerunek firmy w oczach mieszkańców Tarnowa a samopoczucie załogi MPK o której jest teraz, głośno poprawi sie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) do sympatyka :
Wieść gminna niesie że działacz związkowy solid 80 która popiera Zarząd otrzyma dziś nowy autobus. Ten działacz niedawno korzystał z urlopu bezpłatnego za zgodą Zarządu bo utracił prawo jazdy za promile. Po odzyskaniu uprawnień powrócił do mpk na poprzedni autobus, a teraz ma otrzymać nowy. Czy to są właściwe standardy że się toleruje pijaków? I dlatego nie dziwi tolerancja wobec Roberta K. działacza S 80.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) pasażer :
jak widac nie wszystkich traktuje się równo. Niektórzy tracą posadę chocby za skradzione radio, inni zaś mogą kraśc do woli a i tak będą pracowac nadal na swoim stanowisku ( widac zarząd spółki nie kieruje się zasadami tylko przyjaźnią). Bo nie do pomyślenia jest to iż pan K. znowu był sobie dzisiaj w pracy tak jak i wczoraj. Dziwi tylko postawa prezesa który wydawał się mocno stąpającym po ziemi a okazało się, że przyzwala sobie na takie rzeczy w firmie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) klient :
powinni go od razu w poniedziałek zwolnic dyscyplinarnie ale okazuje się że przyjaźń z kierownikiem wszystko załatwi bo z tego co wiem to on nadal sobie pracuje (lub okrada akurat firmę) ale wszyscy udają że nie widzą tego

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) do pasażera :
A może tam występuje spóła, czyli coś za coś?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Mietek :
Fanklub tego pana rośnie w oczach. Aż miło popatrzeć ilu "sprawiedliwych" jest w MPK i okolicach. A paliwo jeszcze ściągacie z baków chłopcy?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Rafał :
Ja jestem fanem nr 1

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Rafał :
skłamałbym , jestem nr 2 :) , chyle czoło przed nr 1 :) i zarazem bardzo dziekuje

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Mietek :
Nie bronię człowieka, jak zawinił niech poniesie karę (od tego mamy w Polsce sądy) Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego np. fan nr 1 (jak się sam określa) jest tak bardzo ucieszony. Mamusia nie mówiła że nie należy się cieszyć z cudzego nieszczęścia? Wiadomo bowiem że konsekwencje które wcześniej czy później czekają tego pana będą dla niego nieszczęściem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Rafał :
Wystarczy ze wtajemniczeni wiedza o co chodzi , a zasłuzył sobie pan k... na paragrafy,zasłuzył

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Mietek :
Nie wiem czy sobie Rafał zdajesz z tego sprawę ale nie odpowiadasz na zadane pytanie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Rafał :
a zdaje :) i co z tego :) od zadawania pytan jest policja a nie ty Mietku :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) do Mietka :
zadaj pytanie Wiatrowi dlaczego pracuje w jego zakładzie człowiek ktory musi sie w godzinach pracy meldowac na policji ??? Tez nie odpowie:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Mietek :
Ja tylko pytałem dlaczego Rafał jest tak bardzo ucieszony z cudzego nieszczęścia? To w żadnym razie nie dotyczy tajemnicy śledztwa. Nie ma też moje pytanie nic wspólnego z zarządem MPK.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Rafał :
Co ty piszesz Mietek??? cudze nieszczescie... BARDZO SIE CIESZE ZE ZŁAPANO ZŁODZIEJA DO TEGO WICEPRZEWODNICZACEGO SOLIDARNOSCI 80 GDY OKRADAŁ WŁASNY ZAKŁAD, gdzie tutaj nieszczescie tego złodzieja ??? jak mu udowodnia ze to nie byla jednorazowa kradziez tylko działanie od długiego czasu to WALI MNIE jego nieszczescie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Mietek :
Był kiedyś taki wierszyk "Nie śmiej się bratku z cudzego wypadku, a bratek się śmiał i to samo miał", ale chyba chodziliśmy do różnych przedszkoli.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Rafał :
ZAFUNDUJ MU ADWOKATA JAK GO TAK BRONISZ

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Rafał :
JA OD WIERSZYKOW WOLE oko za oko , ząb za ząb

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) do Mietek :
Bardzo ładnie piszesz jednak gorzej jest z Twoją pamięcią, bo nie kto inny jak Robert K. w znacznym stopniu przyczynił się do zwolnienia w trybie natychmiastowym dwóch dyspozytorów tylko za to, że mieli manko w kasie biletowej, które i tak musieliby wyrównać. Wszystko to po to, żeby zająć stanowisko po jednym z nich. Wyglądał potem na wyjątkowo szczęśliwego, wydaje mi się, że tylko Ty jeden tutaj go wspierasz. Jednak porównaj sobie te dwa zdarzenia: manko w kasie i przyjęcie korzyści majątkowych z premedytacją i to w sposób wyjątkowo prostacki. Nawet mógłbym Cie w pewnym stopniu zrozumieć: dług wdzięczności, lojalności do końca itd. Jednak nazwanie tego występku(w dalszej części może przestępstwa) nieszczęściem powala mnie z nóg.Okazuje się, że Twoja hierarchia wartości jest na poziomie starego kryminalisty, który uważa za nieszczęście to, że go złapali ale oni mają jedną bardzo mądrą zasadę "gębę otwierają tylko w tedy gdy miskę dostają" pomyśl o tym Krzychu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Rafał :
zaraz sie okaze ze ip kompa Mietka ma adres MPK... ogladajcie sie za siebie tam lepiej w S80 bo moze jestescie w ukrytej kamerze mietki, a kazdy wasz szept jest nagrywany

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Mietek :
Proszę mi nie zarzucać że kogoś bronię. Przeczytajcie wszystkie moje wpisy, a zobaczycie że mój pogląd na ukaranie win jest identyczny z Waszym. Różnica między nami polega tylko na tym że ja nie odczuwam z tego powodu radości i tym właśnie się od Was różnię. Ja nie jestem Krzychu i nie mam żadnych zobowiązań wobec tego pana. Powiem więcej, ja nawet nie wiem o kogo chodzi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Rafał :
to nie zabieraj głosu jak nie wiesz o kogo chodzi TYLE W TEMACIE

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Mietek :
A nie wydaje ci się Rafał że jesteś zamordystą skoro odmawiasz innym prawo do zabierania głosu ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Rafał :
TY CHYBA TYRANA NIE WIDZIAŁES... MOZE BYS TAK ZAJMOWAŁ GŁOS W SPRAWIE OSKARZONEGO ??? ALBO PROS O ZRZUTE NA ADWOKATA , ALBO ZBIERAJ PODPISY POPARCIA DLA OSKARZONEGO , MOZESZ DAC SWÓJ DOM POD ZASTAW GDY MU ZABRAKNIE KASY NA ADWOKATA, MOZESZ DUZO RZECZY :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) dla wszystkich pod rozwagę :
Mnie bulwersuje najbardziej w tym wszystkim to ze Wiatr płaci złodziejowi mienia MPK którym zarządza poprzez dalsze go zatrudnianie. Podobno czeka na oficjalne powiadomienie. Czy jest ślepy i głuchy i nie dotarło do niego oficjalne stanowisko Rzecznika Prokuratury. A może jest to wierzchołek góry lodowej, dlatego oskarżony jest tak pobłażliwie traktowany? Innych Wiatr potrafił karać za pomówienia i błahostki, a tu taki miłosierny. Przecież Robert K. jest oskarżony, a mało tego przyznał się do postawionych zarzutów. Trwa jedynie dochodzenie ustalające skalę tego przestępczego działania i pewnie czy było indywidualne czy zbiorowe.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Mietek :
Przeprasza, ale muszę to powiedzieć. Rafał jesteś tak głupi że aż cię żal. Ty nie potrafisz zrozumieć co przeczytałeś, a opanowany jesteś jakąś przedziwną chęcią zemsty dla mnie zupełnie nie zrozumiałą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Rafał :
MOZESZ MNIE OBRAZAC BARDZIEJ , SPŁYWA TO PO MNIE , NAWET NIE WIESZ CO MY WIEMY :) I JAKIE DOKUMENTY UDOSTEPNIMY POLICJI :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) hitrus :
Na razie to Robert K podobnie jak wszyscy którym postawiono zarzuty jest obwinionym. Oskarżonym będzie po sporządzeniu aktu oskarżenia i skierowaniu go do sądu. Wystąpienie rzecznika prokuratury nie jest jednoznaczne z pisemnym zawiadomieniem kierownika zakładu pracy. To że ktoś się przyznał do popełnienia jakiegoś przestępstwa na etapie prowadzonego śledztwa nie ma żadnego znaczenia gdyż swoje zeznania może zmienić w sądzie. Mówienie o kimś że jest złodziejem przed wydaniem prawomocnego wyroku w tej sprawie jest karalne, więc radziłbym uważać. To takie moje luźne uwagi do autora wpisu "dla wszystkich pod rozwagę"

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) Mietek :
Rafale zapewne wiesz że każdy kto posiada informacje o popełnionym przestępstwie obowiązany jest do przekazania ich organom ścigania. Dlatego bardzo dobrze zrobicie przekazując posiadane dokumenty. Ja też jestem za karaniem za przestępstwa. Mnie tylko nie cieszy jak ktoś ma kłopoty niezależnie czy sam sobie je załatwił, czy też los tak sprawił i to usiłuję Ci od kilku wpisów wyjaśnić. Dotyczy to każdego człowieka, a nie tylko tego konkretnego przypadku. Taki już jestem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) hitrusie :
"Na razie to Robert K podobnie jak wszyscy którym postawiono zarzuty jest obwinionym." Hitrusie, wczorajsze lekcje niestety poszły w las. Obwiniony to osoba oskarżona o popełnienie wykroczenia,WYKROCZENIA!!!. Dlatego dobrze będzie zanim kolejny raz coś napiszesz przemyśleć wpis i nie wypowiadać się w sprawach o których masz nie za duże pojęcie. Gdyby kolejny raz przyszło Ci do głowy "mani prześladowczych","osobnik nazywany pomyłkowo" "Puknij się ","nosisz berecik z antenką (byle mocno) może Bozia okaże się miłosierny i klepki poukłada w sposób właściwy" to z Twojej pierwszej wypowiedzi będziesz miał okazje poznać prawo.Osobiście.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) miecio :
http://www.youtube.com/watch?v =nh66IKr82mE&feature=player_em bedded

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) miecio :
usunac spacje miedzy em a bedded ( embedded)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) test :
http://www.youtube.com/watch?v =nh66IKr82mE &feature=player_ embedded#at=21

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2011) rencista o hitrej wszy :
Ostrzegałem, żeby nie dyskutować z tym insektem internetowym, bo nie ma nic prawdziwego do powiedzenia i żadnej merytorycznej zweryfikowanej wiedzy tylko mitomańskie bzdury wyssane z brudnego palucha. No umie jeszcze straszyć jak to ubek

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-06-2011) do hitrusa :
Potrzebna jest deratyzacja w MPK , co oczywiscie ty nie widzisz zza okularow przeciwsłonecznych. Jako praworzadni mieszkancy Tarnowa postaramy sie aby ten robertinho z A klasy nie miał szans zmieniać zeznan w Sądzie i aby Prokuratura przygwozdziła go nie tylko dowodami o korupcje

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-06-2011) hitrus :
Biedny rencista jeszcze nie wytrzeźwiał od lat 80-tych. Współczuję.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-06-2011) hitrus :
Poświatowski ale Ci się udało. Przyłapałeś mnie na zbrodniczym pomyleniu pojęć prawniczych. Przyznaję się do winy i nie oczekuję wspaniałomyślności. Jeżeli chodzi o moje opinie na temat osoby publicznej jaką z siebie zrobiłeś to mam do tego pełne prawo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-06-2011) hitrus :
"do hitrusa" to Ty jesteś szczurołapem? Ja nie znam stosunków panujących w MPK i się tym nie zajmuję. Wiem natomiast że każdy oskarżony może w czasie procesu zmienić swoje zeznania. Takie jego zbójeckie prawo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-06-2011) do hitrusa :
pewnie znasz to z autopsji, tak ,tepie szczurze pyski co są pewne nietykalnosci

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-06-2011) hitrus :
"do hitrusa" jeśli byłem sądzony w procesie karnym (czego sobie nie przypominam) to musiałem zasiadać na ławie razem z Tobą skoro twierdzisz że znam to z autopsji.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-06-2011) czytelnik tego forum :
Nie sądzicie,że tu powinny byc posty dotyczące Roberta K,\. ,a nie obrzucanie się wzajemne błotem,pomiędzy uczestnikami tego forum? Dziwne jest,że jeden naskakuje na drugiego i nie pisze nic na temat sprawy pana K. Zastanówcie się po co tu weszliście,żeby siebie nawazajem zgnoić,czy żeby skomentować całą sytuację dot.korupcji? p.s.prezesi i wszyscy ważnicacy z mpk w tv i radio potrafili się wypowiedzieć w sprawie nowych autobusów i pozowac do zdjęć,ale zająć stanowiska w tej,wydaje mi się,ważniejszej sprawie nie ma kto?!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-06-2011) Do czytelnika tego forum :
Otóż to! posty zeszły na inny plan. Ale Pan K. wybiera się (został wysłany) na bezpłatny urlop, sprawa przycichnie i powróci do pracy/ okradania firmy - każdy może zinterpretowa na własny sposób to co on tam robi. Jak widac prezesowi to nie przeszkadza lub woli nie widziec w tym nic złego.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-06-2011) ja :
A komu jeszcze postawiono zarzuty bo jak piszecie to tylko Robert K ma coś postawione

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2011) do ja :
NA RAZIE

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2011) do do ja :
Idziesz już ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-06-2011) obserwator :
czytając te wasze wszystkie wpisy teraz i z tych wczesniejszych artykułów np. jeżdzimy tykającymi bombami to widać tą waszą nienawiść do koleów co nie liżą się prezesom wystarczy trochu zrozumienia artykułu i zapewne byłyby inne wpisy przecież to gołym okiem widać kogo broni zarząd mpk tylko niewygodnych ludzi się zwalnia co myślą innaczej aniżeli prezesi jak już ktoś pisał dyspozytora zwolniono dyscyplinarnie bo miał manko, ale on należał do "SOLIDARNOŚCI" a tych ludzi prezesi nienawidzą a zwłaszcza wiceprezes G. ile razy było mówione że należy zmienić sprzedaż biletów wjazdowych na giełdę ? to zmienili ale zamiast wprowadzić kasę fiskalną obdarowali sprzedażą Roberta K. wystarczyło popatrzeć ile jest samochodów na placu a ile wpływa kasy za bilety i nawet dziecko z przedszkola by powiedziało że coś tu jest nie ta !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-06-2011) sprostowanie :
Dyspozytor zwolniony przez Wiatra i publicznie okrzyknięty przez Roberta K. złodziejem nie miał manka w kasie, lecz pieniądze które powinny być w jego podręcznej kasie na zakładzie fizycznie miał w domu. A to z kilku przyczyn wynikających między innymi z nieporozumienia i ze sposobu funkcjonowania kasy zakładowej jak również z zaistniałej nagłej sytuacji i harmonogramu jego pracy po urlopie. On tych pieniędzy wcale nie ukradł jak Robert K. Miał je cały czas w dyspozycji w pełnej gotówce i niezwłocznie po urlopie zakupił za te pieniądze bilety .A jak ta kasa funkcjonuje to pokazuje zdarzenie Pani kasjerki kiedy sobie z kasy wyszła nie zabezpieczając jej. Złodzieje w tym czasie skradli kilkadziesiąt tysięcy złotych. Sprawa została umorzona, a ta Pani nadal pracuje jako kasjerka w zakładowej kasie. Jest po prostu nieruszalna. Czy przyczyną jest to że jej ojciec był kiedyś zasłużonym Komendantem Tarnowskiego ORMO?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-06-2011) Olo :
I co w końcu z ta korupcja, jest czy jej nie ma ? Sa jakieś nowe informacje?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2011) do Olo :
Pytaj się Scigały. On ma to na piśmie wyjaśnić

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-07-2011) do do Olo :
Scigała to prokurator prowadzący te sprawe? Czy może nowy nick Poświatowskiego?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl