To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   1. Grad, 2. Augustyn, 3. Musiał, 6. Banach, 7. Wardzała ... Ciepiela do Senatu aktualizacja   -   15/5/2011
Znamy listę PO do Sejmu
Do wyborów parlamentarnych pozostało jeszcze ponad 5 miesięcy, ale znamy już kandydatów rządzącej PO do Sejmu i Senatu. Zarząd i Rada Regionu małopolskiej Platformy Obywatelskiej właśnie ustaliła i zarekomendowała te listy Zarządowi Krajowemu, który może je ewentualnie skorygować. W okręgu tarnowskim nie ma jednak większych niespodzianek. Na pierwszych trzech miejscach listy do Sejmu znaleźli się obecni parlamentarzyści PO. Liderem będzie minister Aleksander Grad, przed posłanką Urszulą Augustyn i Janem Musiałem. Z szóstej pozycji wystartuje wicestarosta tarnowski Mirosław Banach a z siódmej - radny miejski Tarnowa, były żużlowiec Robert Wardzała. Z dalszej pozycji startują również obecny zastępca burmistrza Dąbrowy Tarn. - Marek Minorczyk, były burmistrz Ryglic, obecny dyrektor MORD - Bernard Karasiewicz, dyrektor MBP w Dąbrowie - Jadwiga Kusior oraz dyrektor Centrum Paderewskiego - Krystyna Szymańska.

Ogloszenie
>

W jednomandatowym okręgu wyborczym do Senatu w Tarnowie i okolicach startował będzie obecny wicemarszałek Małopolski Roman Ciepiela. W okręgu Bochnia - Wieliczka zarząd małopolskiej PO nie rekomendował swojego kandydata na senatora, poprze natomiast (nieznanego jeszcze) kandydata PSL.
(r)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 14)Dodaj komentarz
(15-05-2011) rygliczan :
byly burmistrz RYGLIC BERNARB KARASIEWICZ kandydat do sejmu TO ZGROZA KTO TAKIEGO REKOMENDUJE

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-05-2011) no no :
a to Bartuś B. doczekał się w PO takich wyborów, że nie kandyduje ... ? a dlaczego to jak jest z niego taki wspaniały uczciwy niewinny skuteczny polityk ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2011) hitrus :
Jak pisałem że Wardzała koniecznie chce się wepchać na listę do Sejmu to mnie odsądzano od czci i wiary, a tu wylazło szydło z wora dlaczego za takiego dobrodzieja chce uchodzić "nasz motorkowy jeździec bez głowy".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2011) doti :
hitrus, odsądzano cię za niedocenienie aktywności Wardzały. Na liście jest większość takich, którzy nie wykazali się żadną, ale są. Robert nie jest intelektualistą ale pracuje solidnie,nie zza biurka, nie boi sie kontaktów z ludźmi i nie buduje wokół siebie klosza. takich posłów potrzeba nam jak wody

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2011) pytajnik :
ja bym zapytał dlaczego wardzała jest do dopiero 7 ??????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2011) ciekawe :
wlasnie ciekawe to przeciez przy swojej pracy i dzialalnosci powinien byc wyzej

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2011) do : doti :
Cz chciałes powiedziec : że takich posłów nam trzeba jak Wody? (tego Wiesława)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2011) hitrus :
" doti" to pseudonim Wardzały czy jego tufta?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2011) psychoultras :
Mam prośbę do przedstawicieli PO na tym forum: czy możecie przekonać mnie dlaczego miałbym głosować na lidera listy Pana Grada? Może wyliczycie co minister Grad zrobił dla Tarnowa i regionu?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2011) Łojców :
Podbijam pytanie i dodaje, co Grad zrobił dla kraju?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2011) moherowy hipis :
Każdy głos na kogoś z listy PO promuje Aleksandra Grada! Znam kilka osób z tej listy ale nie zagłosuję na nikogo ponieważ byłby to de facto głos oddany na Grada!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-05-2011) nie kandyduję :
Bardzo się cieszę, że nie kandyduję bo gdyby tak było każdy mógłby pluć po mnie ile wlezie, nie do końca wiadomo dlaczego...Przynajmniej raz na miesiąc każdy frustrat, świr mógłby wylać mi na głwę kubeł pomyj a ja musiałbym udawać, żw wszystko gra...demokracjo ach to ty.To co się wyprawia na tym portalu(jak i innych) skutecznie odstrasza od poltyki i szeroko rozumianego udziału w życiu publicznym wielu wspaniałych, mądrych i aktywnych ludzi. To obrzydliwe, że w tym kraju tak łatwo plujemy po sobie, a potem dziwimi się i narzekamy, że w Polityce funkcjonują miernoty. Otóż oświadczam, że dzisiaj większośc ludzi zdolnych mających ugruntowaną pozycję zawodową w nosie ma politykę właśnie z tego powodu!!!...Nie chce wdawać się w idiotyczną polemikę dotyczącą osoby obezcnego ministra Skarbu, bo to bez sensu...Prawda jest jedna jest to jedyny polityk w tym grajdolku, który coś znaczy w kraju i z którym ktoś się liczy...Powiedzmy, że przy całym szacunku dla poltyków np. Prawa i Sprawiedliwości ich pozycja w partii jest delikatnie mówią nienajwyższa. Warto chyba zwrócić uwagę na fakt, iż zarówno poseł Rojek jak i Czesak, Wojtkiewicz i pani B. Marianowska są osobami, które raczej schodzą ze sceny politycznej, nie wypominając oczywiście wieku-zwłaszcza kobietom!!! Z wyliczanek typu zrobił czy nie zrobił, moje typy: 1. region, miasto - Zakończona sukcesem emisja akcji Zakładów Azotowych. Dziś grupa kapitałowa wskład, której wchodzi Kędzierzyn. Kilka lat temu niedopomyślenia. Tak dzisiaj Azoty są mocne, duże i niezagrożone! A to najważniejsza firma regionu. Zadowoleni pracownicy i akcjonariusze-wrost ceny akcji w okresie od giełdowego debiutu bardzo znaczny! itd...Gdzie byłyby dzisiaj Azoty gdyby nie giełdowy debiut???? 2. Kraj - pomyślana i fantastycznie zorganizowana emisja akcji samej GPW. Oceniana jako sukces na całym świecie!!! Podwojenie kapitalizacji tejże giełdy i tym samym wyprowadzenie jej jako lidera europy środkowo wschodniej. Jesteśmy lepsi niż Wiedeń...taka pozycja daje giełdzie doskonały asumpt do tego, by Warszawa stała się rzeczywiście finansowym centrum Europy Srodkowo-Wschodniej... Postan owiłem podać dwa przykłady. mogę więcej tylko po co? skoro pewnie i tak ktoś mnie zbluzga...Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-05-2011) ples :
Grad do Pleśnej a nie do sejmu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-05-2011) xxx :
ples, ambitnie. argumenty ktorych uzyles w pelni mnie przekonuja.. wlasnie z takimi ludzmi ma sie tu styk.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl