To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Biuro PIS na Wałowej deklaruje kompleksową obsługę interesentantów w jednym miejscu. Od spraw osiedlowych i gminnych po kwestie ogólnoeuropejskie    -   07/3/2011
Obywatelskie multibiuro PiS
W piątek oficjalnie zainaugurowano pracę wspólnego biura radnego Rady Miejskiej w Tarnowie Jacka Łabny i radnego Województwa Małopolskiego Piotra Saka. Biuro jest zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Wałowej 2/3 w pomieszczeniach użyczonych przez Posła Józefa Rojka oraz Europosła Zbigniewa Ziobrę i ma być zsynchronizowane z ich działalnością. -Sytuacja ta pozwoli na osiągnięcie efektu synergii, a tym samym skuteczniejszą i kompleksową pomoc. Naszym głównym celem jest udzielanie wsparcia mieszkańcom, wsłuchiwanie się w ich problemy, uwagi czy sugestie oraz udzielanie informacji dotyczących kompetencji samorządu wojewódzkiego i miejskiego a także przekazywanie spraw tego wymagających parlamentarzystom PiS - deklarowali w piątek J.Łabno i P.Sak. To prawdopodobnie pierwsze takie multi-biuro w kraju.

Ogloszenie

Jak deklarują obaj samorządowcy, otwarcie biura jest reakcją na potrzeby i oczekiwania zgłaszane przez wyborców oraz konsekwencją złożonych w trakcie wyborów deklaracji położenia nacisku i akcentu na bezpośrednie kontakty z mieszkańcami.
- Z reguły standardową formą kontaktu mieszkańców z radnymi są ich często sporadyczne i nieregularne dyżury w siedzibach urzędów, niemniej jednak zauważamy tendencje, iż coraz bardziej popularne staje się powstawanie zorganizowanych i wyodrębnionych biur, które dotychczas były domeną posłów. Nasze biuro wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom - deklaruje Piotr Sak.

- Należy podkreślić, iż w jednym miejscu zgrupowane będą biura przedstawicieli samorządu różnego szczebla (gminnego, powiatowego i wojewódzkiego), przedstawicieli Sejmu i Parlamentu Europejskiego w osobach Józefa Rojka i Zbigniewa Ziobry. Pozwoli to na obserwacje problemów z różnych perspektyw i płaszczyzn, a z uwagi na fakt, iż każdy posiada swoje własne specyficzne uprawnienia i instrumenty, efektywniejsze ich rozwiązywanie - dodaje Jacek Łabno.
Zdaniem obu radnych, powstawanie takich kompleksowych multi-biur będzie naturalną konsekwencją rozwoju dialogu pomiędzy społecznością lokalną a jej przedstawicielami.

Biuro będzie zsynchronizowane z pracą biura posła na Sejm RP Józefa Rojka i posła do Parlamentu Europejskiego Zbigniewa Ziobry i będzie czynne od poniedziałku do środy w godzinach 10-15, zaś w piątek od godz. 12-17.

Posłuchaj rozmowy z obu radnymi na temat multi-biura :Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 9)Dodaj komentarz
(07-03-2011) Brawo :
Ukonstytuowany "Frajer Roku" specjalista d.s kompletacji dostaw, wybitny dendrolog, poseł" już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie" i veridictus - multi zsynchronizaowana synergia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-03-2011) Kirkut :
Żenada! Dwaj mędrcy od wszystkiego. HA HA HA HA HAAA...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-03-2011) wyborca :
przecież takie biuro to fikcja. co to ma być niby?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-03-2011) hmm :
Pan Piotr Sak i jego ogromna praca dla mieszkańców (ci co przychodzą z prośbą o pomoc dobrze o tym wiedzą) - to chyba jedyny sukces tarnowskiego PiS ostatnich lat. Spróbujcie za to zwrócić się o cokolwiek do PO...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-03-2011) to voters :
If there are only one or two altruists in a family, and their actions help others in the family sufficiently compared to the cost of the altruistic behavior , then genes for altruism will do better than genes for selfishness, resulting in more altruists in the family tree.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-03-2011) PISlandia :
Regionalne władze PiS nie zajęły się w poniedziałek wnioskiem grodzkich struktur PiS w Tarnowie (kierowanych przez Drwala) o wyrzucenie z partii posła Józefa Rojka. Za "destrukcyjne dla PiS działania". Czesak nie wyklucza, że głosowanie tego i innych wniosków może się odbyć na kolejnym posiedzeniu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-03-2011) OOSMAFI :
… , but if there was only one egoist in the family tree, especially person whose God was MONEY (the world knows a kind of people like this), it may destroy all genes for altruism in the family tree, for ages.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-03-2011) Janek :
Do Kirkuta: Rozumiem że szanowny Internauta działa prężnie na rzecz społeczności lokalnej i zna wiedze i i mądrość Panów Łabny i Saka. Albo może sobie siedzi za ekranikiem i uprawia krytykanctwo na każdym z portali - przecież to jest najłatwiejsze .... ps. a wniosek składany przez Pana Drwala po ostatnich jego i Pana Kądzielawskiego wyczynach na sesji Rady Miasta to normalnie czarny humor jakiś jest... destrukcja PIS ... no jaja panie...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-03-2011) ja :
Do Janek A kim sa? Jeden z dawnego Empiku na Rynku

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl