To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Konsorcjum budujące autostradę zerwało umowę   -   11/2/2011
A-4 przed Euro 2012 nie będzie?
Wszystko wskazuje na to, że z Krakowa do Tarnowa autostradą A4 w 2012 roku nie pojedziemy. Z budowy blisko 21-kilometrowego odcinka z Brzeska do Wierzchosławic wycofało się polsko-macedońskie konsorcjum, wypowiadając umowę (o wartości 622,5 mln zł) – przyczyną miało być nie wywiązywanie się z niej przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Nieoficjalnie mówi się, że GDDKiA nie płaciła za wykonane prace. W sprawie tej interweniuje europoseł Paweł Kowal.

Ogloszenie
>

Na oficjalne, bardziej szczegółowe informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać. M.in. z interwencją w tej sprawie wystąpił eurodeputowany Paweł Kowal, który pyta się Ministra Infrastruktury Cezarego Grabarczyka o powody wycofania się konsorcjum z umowy, w jakim stopniu wycofanie się to wpłynie na harmonogram czasowy i finansowy związany z budową i czy zostanie ona ukończona przed mistrzostwami w piłce nożnej w 2012 roku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 7)Dodaj komentarz
(11-02-2011) Dżet :
Jak to możliwe? Pracownicy nie dostają wypłat, PKS jest karany, a prezes od prezydenta dostaje premie. Chyba, że coś źle kojarzę? A co z Rada Nadzorczą PKS ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-02-2011) Tomasz Stelmach :
pisali też o tym wydarzeniu w innych redakcjach .. więcej szczegółów podając. takie są skutki rzadów PO na szczeblu centralnym i wojewódzkim ... pozdrowienia dla Lemingów popierających PO.... vide : http://www.gazetakrakowska.pl/ stronaglowna/367477,autostrada -a4-wykonawca-chce-sie-wycofac,id,t.html

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-02-2011) 40plus do Dżet :
PKS to privet biznes ... coś Ci się po..... myliło...:-) Dokształć się , choć by w necie zanim coś napiszesz ..please

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-02-2011) real :
Wywalic kutasów z ich stołków przede wszystkim oszołoma grabarczyka!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-02-2011) ray :
Cale szczęście już niedługo wybory, można się wykazać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-02-2011) SMAFIOSO do Dżet :
PKS może naginać prawo pracy jak chce, bo to prywatny biznes, a w MPK to interesuje nas krzywe pierdnięcie mechanika. Przypominam, że w PKS pracownicy mają część akcji, więc jest to w pewnym sensie spółka publiczna. Dla nas ludzie w PKS to śmieci i właściciel może robić z pracownikami co chce. Poza tym to mogą wozić pasażerów złomem, a my nie będziemy tego zauważać - Po prostu mamy nasrane we łbie. Jak już MPK zostanie sprywatyzowane to tamtejsze robole dostaną w dupę piękniutko. Skończą się rządania związków zawodowych, bo zostaną schwyceni za mordę!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-02-2011) SMAFIOO do SMAFIOSO :
W czyim imieniu występujesz? Piszesz „…interesuje NAS krzywe pierdnięcie …”, „Dla NAS ludzie w PKS to śmieci….” lub „…mogą wozić pasażerów złomem, a MY nie będziemy …”. Jakich „NAS” ??? No chyba, że chodzi o „WAS”, którzy „ - Po prostu macie nasrane we łbie”, prymitywnie uważając, że „robole” (goje) nie potrafią używając mózgu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl