Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nie-radny i nie-redaktor   -   16/11/2006
Wiele wskazuje na to, że wypowiedziane przez Marka Ciesielczyka w powyborczym wywiadzie dla inTARnetu, słowa o emigracji nie były tylko sarkastycznym żartem i figurą czysto retoryczną. Marek Ciesielczyk nie tylko przegrał wybory, zarówno prezydenckie, jak i wybory do Rady Miasta, ale natychmiast został też wyrzucony z redakcji założonego przez siebie "Nowego Tygodnika - Bez Cenzury".

Ogloszenie

Nowym redaktorem naczelnym pisma, którego dotychczasową formułę możnaby określić mianem "interwencyjno-brukowej", został Zygmunt Szych.
Decyzja wydawcy jest o tyle zaskakująca, że pismo ukazało się na rynku w trakcie kampanii wyborczej i przez 5 tygodni niedwuznacznie wspierało ambicje polityczne "radnego - doktora", pełniącego jednocześnie funkcję redaktora naczelnego gazety. O pomyśle pisma, którego dawno ogłoszony tytuł, będący reakcją na poczynania piętnowanej przez radnego "Białorusi medialnej" ostatecznie stał się podtytułem gazety, mówił M.Ciesielczyk od kilku lat. 10 października br., dzięki wsparciu finansowemu tajemniczego sponsora-inwestora, udało się byłemu już dyżurnemu radnemu opozycji, zrealizować owo wydawnicze marzenie.

Sposób rozstania się wydawcy z radnym-redaktorem, tuż po przegranych przez tego ostatniego wyborach i styl ogłoszenia tej informacji na łamach "Nowego Tygodnika" ("nekrolog", w którym MC przedstawiany jest jako wyjątkowy nieudacznik, podpisany przez... "czytelników") budzić musi zażenowanie.
Nie mamy powodów do okazywania Markowi Ciesielczykowi wyrazów sympatii i z tyłu głowy kołata nam gdzieś myśl, że kto mieczem wojuje od miecza ginie, ale nawet rozpaczliwa walka o utrzymanie się nowego tygodnika na rynku nie może być usprawiedliwieniem dla stylu, w jakim pożegnano bądź co bądź pomysłodawcę i bez mała twórcę tygodnika.
Uczciwie (nomen-omen) i z klasą zachowali się Antoni Sypek oraz Ryszard Smożewski, startujący z list ugrupowania MC w ostatnich wyborach, którzy odeszli z redakcji wraz ze swoim liderem. W składzie redakcji pozostał już tylko jeden były kandydat "Uczciwości", którego obecność w składzie "po-ciesielczykowej" redakcji pewnie zdziwiłaby nas, gdyby z kolei jego obecność w "ciesielczykowej" redakcji nas nie zdziwiła.
Nie wiadomo, czy nowy tygodnik w zaproponowanej w pierwszych numerach nieznośnej i nieatrakcyjnej formule, zarówno jeśli chodzi o treść jak i formę, przetrwa na rynku dłużej niż się spodziewano, to jest mniej więcej do świąt. Być może, brzydkie bo brzydkie, ale pożegnanie z Ciesielczykiem oznacza, że wydawca jest zdeterminowany, aby tytuł utrzymał się na rynku i nie był odbierany (np. przez potencjalnych reklamodawców) jako tytuł wyłącznie wyborczy. Jeśli tak, formuła gazety musi się zmienić. Czy akurat red. Szych jest odpowiednią osobą, aby tę radykalną zmianę przeprowadzić, śmiemy wątpić....
Co do dalszych, nieznanych nam teraz, losów Marka Ciesielczyka. Nie zazdrościmy mu sytuacji, w której się znalazł i dylematów przed jakimi nagle stanął. Tak najzwyczajniej po ludzku żal nam pana Marka. Z jego stylem uprawiania polityki się nie zgadzaliśmy, ale nigdy nie odmawialiśmy mu prawa do artykułowania oryginalnych sądów i teorii. Podobnie zresztą żal nam posła Józefa Rojka, który sam zafundował sobie niechciany powrót z ulicy Wiejskiej w stolicy do Tarnowa.
Panie Marku, jak już Pan będzie w tej Irlandii, może warto będzie rozglądnąć się za jakimś obozem reedukacyjnym, w którym nauczą Pana, jak powinno się uprawiać politykę ? O ile rzecz jasna w tej Irlandii uznają, że w ogóle można polskiej odmiany tego zawodu nauczyć. Mamy co do tego poważne wątpliwości.

PD, MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 114)Dodaj komentarz
(16-11-2006) Led :led 
Powołane przez was pismo brukowe na pewno nie było. Można by dużo mówić o jakości tego pisma, ale to nie wy w waszym jakże odkrywczym i patrzącym władzy na ręce forum jesteście od tego. Wy w tym waszym intarnecie z władzą lubicie się zawsze.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) terefere :
określenie "interwencyjno-brukowa" nie jest określeniem pejoratywnym widać w nim umiar ja kupiłem dwa numery i określałem je jako wyłacznie brukowe ale to okreslenie intarnetu mi sie podoba i lepiej pasuje do tego, co czytałem przez pierwsze dwa numery, kolejnych nie znam bo przestałem kupować zupełnie nieciekawa gazeta żenująca . znajomy kioskarz tez mówił,że po dwóch numerach prawie w ogóle sie to nie sprzedawało

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) opinia :
To jak pożegnali Ciesielczyka najlepiej mówi co to za pismo. poziom skandaliczny

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) mateo007 :
A Marek !!! Marek maly tarnowski koszmarek!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) smród :
Wynocha z Tarnowa, nareszcie będzie świeze powietrze...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) Tarnovia_czek :
Pismo miało by miejsce w Tarnowie wystarczy żeby było niezależne i bezstronne bo akurat TEMI tych cech nie posiada i jest miałkie. Pierwszym warunkiem Panie tajemniczy wydawco jest usunięcie Szycha który chce sie bawić w orkiestrę i żegnając Ciesielczyka podpisuje sie jako czytelnicy. Za tem panie wydawco gazeta mogłaby zarabiać na siebie pod warunkiem gdyby była przeciwieństwem TEMI a powołaniem redakcji zająłby sie ktoś kto ma o tym pojęcie. Pozwolę sobie zakończyć zapożyczeniem z Szycha - "Mamy nadzieję Panie Szych że nie będziesz i Pan męczył nas swoją obecnością...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) Kom :
Pamietacie jakie sondaże i z jaką butą wypisywał MC przed wyborami, ale troche mi go żal...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) todi :
Przeglodałem u znajomych to czasopismo to go gorsze jak brukowiec i szmatławiec szkoda każdego grosza na to pismo

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) 1-9-2-8 :
Brukowiec Ciesielczyka i pisemko Kupca, kto to wogóle czyta????? są inne gazety, które pisza również o naszym regionie! a panie Ciesielczyk ŻEGNAMY!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) fraszka :
Przebrała sie miarka wygnali i Marka!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) fraszka :
Marek, Marek, Marek!!! Została Ci kiełbasa wyborcza i skwarek!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) fraszka v1 :
Marek, Marek, Marek!!! Została Ci kiełbasa wyborcza i skwarek oraz korek, sznurek i stek bzdurek!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) fraszkolog :
Nie rozumiem jednego jak można dzieciaczki mieszać do brudnej i plugawej polityki!!!! Szok!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) gugo :
Jeżeli odrzucić artukuły Marka C. z pierwszych numerów nowego pismo, to było ono do czytania. Fatalna była szata graficzna, papier, cala kosmetyka gazety. Nie wiem dklaczego malkotenci wszystkiego się czepiają! Dla jednej karykatury Agnieszki Kawy warto było tę efemerydę powołac do życia. W każdym razie w Tarnowie jest miejsce na nowy tygodnik, który wyparłby "bialoruskie" TEMI.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) zgadzam się :
że jest miejce, i to dobre dla alternatywy Temi, ale do teog potrzeba kilku biznesmentów topiących kasę. A co do niezależności, a w każdym razie "obiektywności" mediów - cóż, jedna wizyta u wójta i dwa tygodnie tekstów, Reszta przez telefon. Po co dziennikarzow jeździć i się ewentualnie narażac za marne pieniądze? Reszta to kalki z tego, co piszą pisma ogólnopolskie. I tak wygląda dziennikarstwo w Tarnowie. I nie ważne czy to Krakowska, czy Temi, czy inna gazetka

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) poinformowany :
Pudło panowie redaktorzy - internetorzy! Pan Marek Ciesielczyk został odwołany przez wydawcę jeszcze przed wyborami, których wyników nikt wtedy jeszcze nie znał. To po pierwsze, a po drugie powodem jego dymisji bylo zbytnie upolitycznienie pisma wlasnie, z czym od poczatku nie zgadzali sie właściciele i wydawcy. A po trzecie, to panowie Antoni Sypek i Ryszard Smożewski nadal są czlonkami redakcji - tekst pana Antoniego ukaże się w najbliższym numerze. A po czwarte "nekrolog" bylego naczelnego ukazał sie bez wiedzy i akceptacji reszty redakcji, na własne ryzyko i odpowiedzialność redaktora Szycha, którego nominacja była zreszta sporym zaskoczniem dla wszystkich. Zaś po piąte formułować złośliwości tez trzeba umiec z klasą i uczciwie, a nie bełkotać co by było, gdyby było. Poza tym dobrze jest jednak sprawdzić presonalia przed ich opublikowaniem. A moze ta nieznosna i nieatrakcyjna, zdaniem panów interentorów - redaktorów, formuła nowego tygodnika jest świadomym zamierzeniem i estetyczną prowokacją?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) priwate :
jasne w dzisiejszych czasach każde gówno jest "estetyczną prowokacją"

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) sddddddddd :
w Tarnowie już nie jedno czasopismo padło, bo nikt tego nie czyta.... teraz mamy: Kupiecowo & Eksciesielczykowo! miłej lektury

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2006) Sypek :
Nie ma mnie w Redakcji, jeżeli tekst się ukaże, będzie sprzed kilku tygodni

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) doremifasollasido :
Jakie kurna ma znaczenie czy ciesielczyka odwołali tuż po czy tuż przed wyborami skoro czytelnicy-niedobitki dowiedzieli sie o tym po wyborach. Mam przed sobą ostatni nr tej gazety i ani Sypka ani Smozewskiego nie ma w stopce a Switek jest od poczatku nawet mimo tego ze nic tam nie drukuje przynajmniej pod swoim nazwiskiem. Tak mi jakoś pasuje ten tekst "poinformowanego" do Pana Ryszarda Z. Jego starcze zgorzknienie i zagubienie pegaza oraz brak klasy biją po oczach z daleka.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) heja :
młodym sie nie dziwie ale ci starsi redaktorzy w tym szmatławcu "bez cenzury" musza być bardzo małymi ludźmi

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) bylejak :
A moim ulubionym redaktorem był jest i będzie redaktor Szych , to jest gość na "poziomie". Brak mi go. Jest na poziomie , że poziomki są wyższe

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) kolega nie po fachu :
redaktor Szych. zamienił stryjek siekiere na kijek. Panie redaktoprze PSL nie płaci już za opluwanie ludzi i wywiady ze Staszkiem Sorysem ?????Dziwne. Jejku. Ale to brukadło i tak zbankrutuje. Przykro mi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) molek :
Szych, to On jeszcze żyje????????????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) tomasz man :
Mam pytanie czy jedynym który pozostał w tej przeecudnej redakcji jest Pan Zaprzałka??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) doremifasollasido :
tak tomaszu, tym jedynym "uczciwym" w szacownej redakcji jest znany OPINIO-TWÓRCA wielce oświecony wszechmoralista i największa chluba rzetelnej tarnowskiej żurnalistyki - Ryszard "pegaz" Zaprzałka.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) tomasz man :
O rany! Ręki mnię całkiem opadły. Dobrze , że nie co innego:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) marek :
Kiedyś uważałem go za gościa, który trzyma poziom. Ale to było kiedyś...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) HEN :
PAPAPA ŻEGNAMY CIĘ ALLELUJA

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) zniesmaczony :
Jak ktoś jest kimś to ma wielu przyjaciół, jak idzie na dno - ani jednego. Smutne - ale taka jest rzeczywistość. Nie lubie Ciesielczyka, ale żal mi go, bo chyba wiekszość szczurów go upuściło.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) @ :
jezeli pd i mp tak bardzo wspolczuja panu mc to niech go zatrudnia u siebie i zaplaca jak radnemu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) @ :
jezeli pd i mp tak bardzo wspolczuja panu mc to niech go zatrudnia u siebie i zaplaca jak radnemu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) Tomek N. :
rozumując tym tokiem co @ , PD i MP stwierdzili też, ze współczują posłowi Rojkowi- jego tez powinni w takim razie zatrudnić i dać mu wynagrodzenie poselskie, przy okazji o płacąc za biuro ? Bardzo kosztowne jest publiczne wyrażenie "żal mi człowieka", juz niebawem nikt nikomu nie będzie współczuł tym bardziej jezeli go nie lubi

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) olek :
Prawdą jest, że nie ma w Tarnowie dobrej lokalnej gazety Temi jest nieciekawe, nieobiektywne i prędzej reprezentuje właściciela Switu niż mieszkańców. Nowe pisemko, już na początku skazane było na porażkę. Po pierwsze ukazało się zaraz przed wybormi, mocno promowana była postać "doktora" nawet na ulotkach wyborczych była postać Ciesielczyka i to już zniechęcało do kupienia. Przecież kojarzyło się to typowo z akcją propagandową przed wyborami i chyba nikt rozsądny tego nie kupił i dał się wciągnąć w prymitywne wyborcze gierki. Ja kojarzyłem to z wielką ściemą wyborczą a teraz pismo jest już dla mnie spalone

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) wojtuss :
a ja to pier.....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) HEN :
żal wam??? a co umierają z głodu ???? NIE i tak zbiją gdzieś kase, a przegrali z własnej głupoty!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) do Wojtuss :do wojtuus 
a my ciebie. Takie teksty to pod blokiem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) GS :GS 
Nie jestem w temacie, powiedzcie czemu swoje dzieci straszycie Ciesielczykiem- co on takiego zrobił temu miastu i jego mieszkańcom, że ludzie tak go nienawidzą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) fefe :
bo to taka lokalna Samoobrona a my nie lubimy bron

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) GS :GS 
Aleś mnie poinformował. jestem zdruzgotany twoją wiedzą w tej sprawie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) piotr :
jestescie panowie któtko mówiąc żałośni, puszczając tak błędne informacje w świat nie mając żadnego potwierdzenia na to co piszecie,połowa tego textu jaki przeczytałem wyżej to stek bzdur wyssanych z palca panów "szanownych" redaktorów tego serwisu bądż oszołomionego przegranymi wyborami byłego red.nacz gazety. Oczy wiście w pewnym sensie zrozumiałe jest, że czytamy taką opinię o Nowym Tygodniku widząc reklamę Temi przy wejściu na serwis. Jednym słowem żenujące i naprawde śmieszne. --------pozdrwawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) omen :
Nie będę czytał PEGAZA,. Zresztą ostanio jakoś o nim cicho . Jak pisze do takiego brukowca to nich sam się czyta. I jeszcze Zygmunt Szych. Pięknie się dzieje. Ciekawe połączenie. Szanownego Pana Zygmunta znam i wiem co "potrafi".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) PD :
Co jest jakoby nieprawdą ? Że zwolniono MC i ogłoszono to publicznie po wyborach? , że naczelnym jest teraz ZS ?, że formuła gazety jest tak siermiężna, że aż brukowa?, że panów AS i RS nie ma już w stopce tygodnika, a RZ jest i nadal tam drukuje swoje teksty ? że ogólny pomysł na "bez cenzury" jest ciesielczyka i chodził za nim od kilku lat ? Bo wszystko inne to starannie oddzielony od reszty tekstu komentarz, z którym można się zgadzać, lub nie. Tak to już z komentarzami bywa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) PD :
Zapomniałem jeszcze o jednym fakcie. Czy oby nowy tygodnik nie był propagandową tubą MC i Uczciwości w wyborach? Jeśli nie był, to muszę koniecznie pójść do okulisty.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) piotr :
to wlasnie pytania ktore powstaja po przeczytaniu tekstu nie doinformowanego redaktora, numer po wyborach byl stworzony pod przewodnictwem MC jednak na jego wyrazną prosbe stało inaczej, wiec prosze nie snuć wniosków która mają się nijak do prawdy -------pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) piotr :
zalecam wizyte u specjalisty

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) Zep :
Za to Ścigała mial zawsze usłużne radio maks i kosciół. Sasak Temi- każdy kogoś miał.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) FRANEK :
ZEBYS CIESIELCZYK CHOC BYL HYDRAULIKIEM

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) abc :
a co w tym dziwnego?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) kic kic :
Kazdą gazete z weryfikują czytelnicy i nie ma co podnosić larum nie takie były tytuły i padły , jak ktoś ma pieniądze na dopłacanie do interesu to jego problem chyba że reklamodawcy będą się pchać oknami i dżwiami a pracownicy wolontariusze.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) Nestor :
Oj znawcy, znawcy! A gdyby się okazało - ku Waszemu ogólnemu zdziwieniu, że to sam Marek C. napisał sobie ten nekrolog! Dla mie to nie jest dziwne bo już jeden Jego nekrolog w życiu widziałem. Ba nawet osobiście zdejmowałem z drzewa. A Pan Marek jest inteligentny i sam z siebie też potrafi dworować, nawet ku uciesze takich wszechwiedzących i wszechogarniających jak Szanowni Państwo. Marku pozdrawiam! Ładny numer! Podobał mi się! PS: kic kic - pokicaj na poski bo dwója z ortografii

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) szkoda :
Co by nie mówić o wadach MC, to przynajmniej patrzył na ręce władzy. Niemal cała reszta Rady to byli figuranci, albo wtórni analfabeci.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) terefere :
no to w końcu wyleciał przed wyborami czy zrezygnował po wyborach i dlaczego jeżeli to drugie było takie chamskie pozegnanie na 2 stronie. w cięzki żart ciesielczyka bym nawet uwierzył tylko co on miałby mu dać poza wystawieniem się na jeszcze większe pośmiewisko przecież nic juz ugrać tym nie może . NIc juz nie rozumiem, bo poinformowany i piotr, którzy zarzucają pisanie nieprawdy autorom wiadomości przeczą sobie nawzajem i nachodzi mnie tylko jedna mysl Alez to musi byc popierniczona redakcja i gazeta ! z tego wszystkiego to ,nawet kupiłem tego szmatławca po raz trzeci i strasznie teraz żałuję tej złotówki. Ja nawet rzuce taką teorie, skoro tylko hipotezy tu są rozwazane a nikt z komentujących nie podwazył dowodami treści artykułu, że tekst powstał na zamówienie "bez cenzury" żeby wiecej tego chłamu wepchnąć ludziom. no co ? teoria taka sama dobra jak każda inna

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) lus :
Żadna tarnowska lokalna "gazeta" nie jest dobra....Roi się tam od blędów i stylistycznych i ortograficznych!! Wszędzie same bzdury, żadnych ważnych spraw. Ta powstala po to by wspomóc kampanię pana Ciesielczyka...i cóz teraz padnie...mi tam tego żal nie będzie....bo nie ma czego żalowac...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2006) frutrator :
KUPIEC TEMI TEAM ..... buuuuuu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-11-2006) piotr :
czytajac wasze wypowiedzi naprawde zaczynam rozumiec dlaczego tarnow jest prowincja

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-11-2006) do piotra :
piotrze, prowincją jestesmy dlatego, że ktoś sie bierze za wydawanie gazet, nie majac zielonego o tym pojecia i już po kilku numerach chce zmieniać linię jak by nie przyczuwał czym grozi posiadanie ciesielczyka w herbie. I przez takie przedsięwzięcia, których nie potrafi się porządnie i profesjonalnie przygotować, przemyśleć i wdrożyć coraz bardziej jesteśmy utożsamiani z zadupiem , gdzie nic sie nie udaje bo tacy ludzie ... To oczywiście nieprawdziwa teza, ale "Bez cenzury" dostarcza na nią dowodów

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-11-2006) piotr :
prowincja jestesmy od strony obyczajowej panie kolego, ludzie zyja tu stereotypami wpatrzeni w wielkosc innych, i nie wydawca, Marke Ciesielczyk, Zygmunt Szych czy kto kolwiek tworzą ta jak i inne gazety jak wlasnie ci ludzie, i historie jakie ich dotyczą ... a w tej chwili przekonaliscie mnie wszyscy w przekonaniu, jak wspomnialem, ze cos co nie wpasuje sie w foremke juz z gory ustawiona przez poprzednikow jest bez sensu i jednym slowem do dupy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-11-2006) gugo :
Internauci, jesteście wspanoali. Weźcie się z Kobę Temi. za Borzecką Krakowskiej, Za Kioerońskiego, za Kupcaa, za Wolaka,, za Zawadę Bilik, za Janiszewskiego, za ubeka Mędzelwskiego, wtedy pogadamy. Kiedy w Tarnowie ruszy lustracja!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2006) Tomkin :
Marek C. to lepiej niech jedzie za granice i nigdy tutaj nie wraca. Nie dociera to do niego że nikt go tutaj nie lubi ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-11-2006) Ja :
Ja go lubię.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-11-2006) JA :
A ja nie !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-11-2006) wiadomokto :
MC będzie miał okazje po raz pierwszy w życiu zrobić cos uczciwego - zabrać się do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-11-2006) do wiadomokto :
a ty możesz sobie, nierozpoznany głupoty opowiadać. A widzisz jaką interenet ci daje możliwość.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2006) KArol :
Jeden wniosek z pewnością się pojawia, gdy się czyta powyższe wypowiedzi: upadła kolejna próba powołania niezależnej prasy w Tarnowie. Upadła, bo w skład redakcji weszli Wielcy Destruktorzy, którzy juz niejedną redakcję rozłożyli. Czy p. Marek Ciesielczyk był ich ofiarą? Najlepiej wie on sam. Może Marek Ciesielczyk nie jest odpowiednią osobą na Prezydenta Polski, może nie jest odpowiednią osobą na prezydenta Tarnowa, ale dla mnie pozostanie osobą odpowiednią na radnego Tarnowa. Co by nie myśleć o nim, wypada podziękować mu za tę pracę, dzieki której ludzie mogli się o wielu sprawach dowiedzieć. Kto teraz przejmie to zadanie po nim? Kuba Kwaśny? Śmiem wątpić. Niezależność Marka Ciesielczyka może niekiedy sprawiać w zdziwienie, ja jednak umysły tak niezależne podziwiam i uważam, że tacy ludzie wykonują niewdzięczną, ale jednoznacznie pożyteczną robotę społeczną, nawet jeśli biorą za nią dietę, gdyż tych, co biorą diety i nic dla społeczeństwa nie robią jest znakomita (demokratyczna) większość. Szkoda, że wielu Tarnowian chcę się Marka Ciesielczyka po prostu pozbyć, zamiast znaleźć w końcu dla niego stosowne do zdolności i wiedzy stanowisko, na którym jego bezkompromisowość pracowałaby dla dobra mieszkańców.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2006) OLO :
NO I CO PRZEKRĘCIARZU -KONIEC KARIERY.CO TY POTRAFISZ ROBIĆ OPRÓCZ DZIECI?NIC!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2006) Led :
Do olo: Twoja inteligencja mnie poraziła; jaki zasób słów i spostrzeżeń. Pewnie sam chciałbyć mieć kobietę przynajmniej 4 razy, no ale niestety buźka nie ta... Takie teksty pisz do zeszytu i nikomu nie pokazuj, bo wstyd będzie. Do Karola: Popieram cię, i dodam, że Ciesielczyk politykiem jest marnym- bez wyczucia, ale z nadużyciami władzy to on jeden tak naprawdę walczyl. Wygrał z władzą kilka procesów w sądzie- to o czymś świadczy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2006) podpis :
Ma piękną żone :) Jedyna radosc z jego "nieistnienia" jest taka, ze nie bede zrywany na równe nogi przez jego propagandowy megafon ;))))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2006) XXX :) :
Pan Ciesielczyk sam sobie przyładował dwa samobójcze gole :) "miłośc do samoobrony", " zwiazek z brukowcem" Wyborcy poprostu przestali traktować tego Pana powaznie! Pozdr.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2006) Gościnny :
Może w końcu będzie miał czas na nostryfikację dyplomu, bo do tej pory używa tytułu doktora bezpodstawnie. Doktorem to on jest w Niemczech, a nie w Polsce - dopóki nie zrobi nostryfikacji jest tylko magistrem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2006) wielki :
MC jest praca w MC ...spotkajmy sie hehehe doktor ludzie po studiach pracuja nawet na stacjach paliw i sprzataja miasto wiec mysle ze cos znajdziesz :) no ale zapomnial bym ze w twoim wieku bedzie ciezko :( nie jestes aktywny zawodowo chlopie wiec mozesz miec problemy :(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2006) wow :
Do OLO: szanuj się człowieku! Nie obrażaj też innych. Może Ci się MC nie podobać, jego praca może Cię nie zachwycać, ale szanuj w nim człowieka.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-11-2006) KArol :
Nie uprawiam i nie popieram kopania leżącego. Nie przystoi to gentelmenom, a najwyraźniej taką cechę przejawiaja autorzy wielu wpisów w tym temacie. Wyznaję taka zasadę: póki ktoś sprawuje funkcje publiczną można, a nawet trzeba go krytykować, ale jak przegra, wtedy nie wolno sobie pozwalać na zbyt wiele i trzeba kierować się wspaniałomyślnością, jeśli już na miłosierdzie kogoś nie stać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2006) i :
i

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-12-2006) peter :piatkowski@sbcglobal 
pamietam ciesielczyka jak w chicago szalal,wywiesal oszczercze plakaty ppd adresem p.prez,walesy,dobrze mu za to nareszcie ukarala go na pewnosc siebie ciesze sie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-12-2006) adam :
ciesielczyk ty ch...........

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-12-2006) Falski :
Nie wiem Adam ile masz lat. Podejrzewam jednak ze nazwisko niedoszłego radnego nauczyleś sie pisać sam resztę z twojego postu nauczyła cię pewnie osoba która cię wychowywała. Faktycznie jeżeli odbierzemy z twjeggo postu nazwisko ciesielczyk, to stwierdzimy że niewiele do ciebe mówiła, no i niezbyt ładnie...Biedny zakompleksiony mały człowieczek adam:-(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-12-2006) G :
aam ty ch...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-12-2006) kas :zbikupiec@onet.pl 
10 lat negacji ,wszystkich obrażania,3żony,5dzieci=los Łyżwy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-12-2006) do Kas :
a ty przez ostatni 10 lat nie miałeś ani jednej kobiety biedaku, ratuje cię tylko głupie gadanie w internecie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-12-2006) do mas :
teraz domniemam z powyzszych tekstow wiekszosc z was ludowych mas jest baardzo zadowolona, pozbyl sie Tarnow nietuzinkowej osoby . teraz bedziemy mieli wladze wspierajaca nawzajem rozwoj swoich interesow.Skoro tak wielu z was ma zastrzezenia dla polityki MC mam pytanie czy ktokolwiek z krytykujacych wsparl doradzil zauwazyl podzielil sie spostrzezeniami z jakimkolwiek radnym, oraz czy ma jakies pomysly na rozwoj polepszenie sytuacji ekonomiczno- gospodarczej w Tarnowie. Czy pozniej konsekwentnie umiecie egzekfowac od wladzy obietnice przedwyborcze, czy umiecie zjednoczyc swoja energie sile do czegos wiecej niz klikania interesujacych spostrzezen pod adresem tych ktorzy probuja cos zmienic na lepsze w waszym imieniu . Z pewnoscia macie wspolnie wiele ciekawych pomyslow podzielcie sie tym co rozwojowego wam sie nasuwa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-12-2006) chce naprawy miasta :
Panie Marku co pan sadzi o ruchu spolecznym na rzecz poprawy rzeczywistosci, Wiem ,ze Pana determinacja o oddanie sprawie jest potrzebne na ruszenie skostnialych struktur administracyjnych miasta o niejednokrotnie mowiac delikatnie, dziwnych powiazanich. doswiadczylismy ostatnio od odchodzacej ekipy tyle upokorzenia /dotyczy osob ktore Pan tez wskazywal / ze chyaba pozostaje juz tylko walczyc. Skutecznym sa publikacje dziennikarskie teraz wiec moze w ten sposob ale niech Pan nie sklada broni. Napewno uczciwym i sprawiedliwym to pomoze a w szczegolnosci odbagni niektore, mroszne zulki miejskiej rzeczywistosciPozdrawiam i zycze zdrowych i wesolych swiat

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-12-2006) do mas :
powyzszy tekst nie pisal MC polecam bezposredni kontakt z nim w celu naprawy miasta tez sie do tej inicjatywy przylaczam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-12-2006) chce naprawy miasta :
mysle , ze najpierw zakoncze swoje sprawy z przelomu zarzodow miasta. nie ukrywam ,ze wymaga to troche pobuszowania w prawie ale teraz edla wlasnej sprawy . Przy okazji jedna to i owo sie obnaza/fe/Mysle ,ze biorac terminy pka /ciekawe dlaczego malo kto je przestrzega/ to pewnie niebawem bede rozpatrzona przez Panow urzednikow z roznych miejskich i powiatowych instytucji i wtedy podpowiem pare konkretow Teraz czekam. Powiem tylko,ze arogancja i moralne bagno to domena pewnych urzedow /conajmniej 2/ Dalszy ciag nastapi. Zycze wszystkich wiary w powodzenie podjetych dzialn i spokoju obywatelskiego w codziennej egzystencji w NASZYM TARNOWIE

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-12-2006) tarnówek :
osoby, które tak bardzo zioną nienawiścią do Ciesielczyka, nie zauważają, że przecież jeśli będzie chciał, to nadal może trzymać za gardło lokalną władzę, mimo, że nie jest radnym. Nie wiem, czy teraz nie będzie miał większych możliwości - nie będzie go krępował gorset radnego (zawsze przecież może zorganizować demo, zarzucić Tarnów ulotkami itd.). Po drugie przecież - z tego co wiem - Ciesielczyk i inni czołowi kandydaci Uczciwości uzyskali całkiem niezłe wyniki (lepsze niż niejeden radny). Więc "radość" z porażki Ciesielczyka jest niezrozumiała. Gdyby przegrał z kretesem to co innego,ale nadal ma przecież duże poparcie. Zaglądnąłem niedawno na ich stronę i sprawdziłem to co piszą - faktycznie gdyby Uczciwość była zblokowana z PiS lub Martyką wprowadziłaby 4 radnych w tym Ciesielczyka - i to przy tym samym wyniku. A więc to ordynacja wyborcza jest dziwna.... A skoro Ciesielczyk - jak piszecie od dawna chce stworzyć pismo, to pewnie znowu będzie próbował - a facet jest wyjątkowo uparty, więc znowu może namieszać....Swoją drogą ta nienawiść do Ciesielczyka kilku osób wskazuje , że nie sa to jego adwersarze, ale ludzie, którym zapewne przeszkodzić musiał kiedyś w jakichś podejrzanych interesach i teraz go nienawidzą Życzę lepszego Nowego Roku "tarnówek"

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-12-2006) Tolo :
"tarnówek" A co ty go tak bronisz. On miał swoje pięć minut i co zrobił dla miasta, dla mieszkańców? Facet kandyduje we wszystkich wyborach jakie tylko są. Wychodzi na to że żyć bez koryta nie może.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-01-2007) tarnówek :
nie bronię Ciesielczyka, lecz stwierdzam jedynie fakty: że wcale nie przegrał, bo wszedłby, gdyby się zblokował i to z tym samym wynikiem i że jako nie-radny, może dalej kopać władzę, a przecież to nie on rządził w Tarnowie, tylko Bień, Rojek, Ciepiela i to ci faceci doprowadzili do ruiny nasze miasto (chyba się z tym zgodzisz?)....a zabawne jest także, że tak się niektórzy cieszą, że Ciesielczyka nie ma już "przy korycie" - z tego co wiem, to dieta radnego wynosi około 1500 zł, więc nie są to kokosy, czego tu żałować....?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-01-2007) tarnówek :
Niejaki pułkownik Jerzy Zawisza - poseł z Samoobrony jeszcze wczoraj "wieszał psy" na Ciesielczyku w Gazecie Krakowskiej, ze ten go podejrzewa o kłamstwo lustracyjne....i co.....dzisiaj okazało się, że 25 stycznia rozpocznie się rozprawa, w której jako podejrzany o kłamstwo lustracyjne wystąpi Zawisza.....a co się stanie jak zostanie skazany? Straci mandat....A kto wejdzie na jego miejsce do Sejmu.....Ciesielczyk.....niek tórzy dostaną w Tarnowie wrzodów żołądka....he he he Coś Wam z tym Ciesielczykiem się nie sprawdza - on chyba jest jak Wańka-wstańka

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-01-2007) Józek :szna@poczta.fm 
Oj, widać że gazeta potrzebna bo prowokuje. Staram się czytać każdy numer. Nie rozumiem tych postów. Nowy Tygodnik jest taki jaki jest, jak by powiedział Józek z Lubczy. A Józek na czytaniu się zna. Nauczył się tej sztuki w tym Tarnowie, no w tym nie daleko Lubczy, w tym Tarnowie koło Lubczy. Józek zna Marka Ciesielczyka co kandydował na "głowę narodu" i zna Zygmunta Szycha który ciągle szachuje pionki, poważne figury i królów też. Dajcie im spokój, Oni wiedzą co robią. Marek kandydował i kandydował będzie a Zygmunt pisał i pisał będzie. I jeden i drugi to co robią, robią najlepiej. Szkoda tylko że że Marek nie jest prezydentem a Zygmunt nie jest Prezesem TVP. Józek wie że takich czasów nie doczeka bo te stołki "bez cenzury" nie przejdą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-01-2007) jozek 2 :
czy to prawda, że Nowy Tygodnik sprzedaje się teraz za Szycha jak dawniej Echo Tarnowa - to znaczy między 200 i 500 sztuk? Jak chciałem kupić pierwszy numer albo drugi to nie mogłem znaleźc w Tarnowie kiosku, który miałby jeszcze to pismo - czyli z tego wynika, że Szych - po tym jak go wyrzucili z Temi, Gazety Krakowskiej i Echa Tarnowa - zniszczy kolejną gazetę?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-01-2007) józek 3 :
To ci heca, Uczciwosc Ciesielczyka chce zlustrować Szycha i właściciela Nowego Tygodnika....a jak się okaże że Ciesielczyk i teraz - podobnie jak w przypadku pułkownika Zawiszy - miał nosa.....To będziemy mieli być może ? agenta posła, agenta redaktora, agenta wydawcę????? Czytałem jak posłowie Woda, Grad i Sobczak panicznie boją się Ciesielczyka jako posła......dlaczego.....bo by na jego tele blado wypadali, a na tle pułkownika z Warszawy nawet taka mizeria jak Sobczak dobrze się prezentuje....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-01-2007) eh esbecy, esbecy.... :
Pułkownik Zawisza przyznał , że donosił na kolegów i brał za to kasę,.....no i były redaktorek....będzie posłem.....to jaja...., a Szych będzie musiał się zlustrować, bo redaktorzy naczelni podpadają pod nową ustawę...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-02-2007) redaktor do lustracji :
ile egzemplarzy Nowego Tygodnika pod redakcją Szycha się sprzedaje? między 100 i 200 sztuk.....!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2007) antoni :antoniwolak@hotmal.com 
Szukam kontaktu z Zygmuntem Szychem! antek

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2007) antoni :antoniwolak@hotmail.com 
Poznalem swego czasu tego osobnika(M Ciesielczyka), kiedy jeszcze byl studentem w Krakowie. Po latach pojawil sie w zachodniej Kanadzie gdzie mieszkam bowiem przyczynilem sie do jego zaproszenia go do.... i tu okazalo sie, ze to zwykly maly oszust. Bylem zdziwiony, ze ktos taki ma cos wspolnego z lokalna wladza w Tarnowie. Mam nadzieje, ze to jest juz historia. antoni

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2007) antoni :antoniwolak@hotmail.com 
Poznalem swego czasu tego osobnika(M Ciesielczyka), kiedy jeszcze byl studentem w Krakowie. Po latach pojawil sie w zachodniej Kanadzie gdzie mieszkam bowiem przyczynilem sie do jego zaproszenia go do.... i tu okazalo sie, ze to zwykly maly oszust. Bylem zdziwiony, ze ktos taki ma cos wspolnego z lokalna wladza w Tarnowie. Mam nadzieje, ze to jest juz historia. antoni

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2007) antoni :antoniwolak@hotmail.com 
Szukam kontaktu.\ Poszukuje Zygmunta Szycha, bylego dzien. "Gazety Krakowskiej", "Gazety Wyborczej" i bodajze (przedz laty) Dzienika wychodzacego w Krakowie. Antek P.S. Moj elektroniczny adres: antoniwolak@hotmail.co m

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2007) esbecy,esbecy :
Na mieście pojawiły się ulotki, że już niedługo ukaże się zbiór tekstów redaktora Szycha z lat 80-tych. Gdyby komuś wpadło do rąk to "dzieło", to niech opublikuje w internecie. Podobno mają tam być też przemówienia ostatniego sekretarza KW PZPR Plewniaka, które mu pisał Szych. Zanosi się na ciekawą lekturę i to jeszcze przed lustracją dziennikarzy.....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2007) do antka :
jak szukasz a nim kontaktu, to może go znajdziesz na jakiejś liście....? hi hi hi,

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2007) antoni :antoniwolak@hotmail.com 
... i malo dowcipny jestes. Nie mam w zwyczaju nosic w sobie tego rodzaju uczucia..., jak kpina i nienawis..., bogobojny katoliku i patryjoto (jak sie domyslam) przez bardzo male (chyba) "p" i "k". Dalej radze sluchc radia ks. Rydzyka..., to radio dla ciebie jak widze... i tylko to! (a)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-02-2007) tarnowek :
Jest juz dostepna broszura, zawierająca artykuły Zygmunta Szycha z lat 80-tych. Oto fragmenty tego "dzieła": np. artykuł Szycha w "Dzienniku Polskim" z 6.10.1988 pt "Z okazji święta Milicji i SB": "Do tradycji należą w Tarnowie spotkania kierownictwa Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych z dziennikarzami z tego regionu - w przeddzień kolejnych rocznic powstania MO i SB....najbardziej zasłużeni w tej niewdzięcznej , trudnej służbie spotkają się na akademii z okazji 44 rocznicy MO i SB". W broszurze są ciekawe informacje na temat relacji Szycha z szefem SB w Tarnowie pułkownikiem Wiesławem Lipkowskim, poza tym artykuły Szycha na temat PZPR, PRON, ZSMP etc.....dużo propagandy sukceu.....polecam tę lekturę..... Szych niedawno zarzucał swoim kolegom kolaborację z PRL-em, a co sam pisał ten wielki moralista.....to ohydne

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-02-2007) a. wolak :antoniwolak@hotmail.com 
Gratuluje wam nowego (IV) PRL-u. (a)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-02-2007) tarnówek :
zgoda, w Polsce jest PRL, ale m.in. dlatego, że ludzie, którzy go tworzyli i wzmacniali - tacy jak redaktor Szych - przez ostatnie 16 lat mieli duzy nwpływ na budowę nowej rzeczywistości, która rózni się od PRL-u tym tylko, że teraz mamy paszporty w szufladzie i nie zamkną nas do pierdla, jak czytamy Herlinga Grudzińskiego znalazłem już na forum.tarnow - pod hasłem: media w Tarnowie - czy redaktorzy powinni byc lustrowani - całą broszurę z artykułami PRO-owskimi Szycha - straszne rzeczy tam pisał ten dzisiejszy moralista - te jego teksty można znaleźć z załączniku IRLANDCZYKA

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-02-2007) ten sam :
na marginesie pytanie do administratorów: dlaczego u Was do postów nie można dodawać załączników?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-02-2007) jeszcze trzy grosze do... :
Wszyscy u sterow... (czyli rzadzace obecnie tzw. elity) musza byc wymienione przez 35/40-latkow, zeby w polityce polskiej i zarzadzaniu krajem znikly stygmaty PRL(ze uzyje tego slowa) i Polaska stala sie krajem integralnie zwiazanym z Europa...wylaczajac (z tego) wszelkiej masci oszolomow np. mlodych zwiazanych z LPR

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-02-2007) zgoda :
zgoda, poszedłbym dalej, pokolenie 40-latków też jest skażone edukacją PRL-owską, dlatego dopiro następne pokolenie, wyksztłcone na Zachodzie, może tworzyć normalną Polskę PS załącznik na temat PRL-owskiej twórczości Szycha jest w poscie z dnia 12.02.2007 z godz. 10:50

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-02-2007) Wikary... i jeszcze... :
Jeszcze... i dalej to samo (uporczywosc... ktora ma pognebic Zygmunta Szycha, godna jest nie tyle dobrej sprawy..., co przypadku (jakiegos) wcieklego wirusa na ktory (marginesowo) zapadlo tarnowskiego spoleczenstwa, ktore raczej juz (ta jego czesc) nadaje sie do "lamusa zapomnienia".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-02-2007) wow :
Wikary, nie bądź tak radyklny w oądach, bo ...od Ciebie młodsi i zdrowsi (tj. bez wirusa...) też się znajdą:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-02-2007) Wikary :
...o tak w szeregach LPR, w pierszym i drugim szeregu ludzi Lepera i czesciowo PIS-u oraz PO. Domysl sie (tzw. wow-o) co ci zostaje do wyboru... chyba tylko sznur!!!... Stac cie na niego? Jesli nie to ci podesle pare groszy!!! Podaj adres...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-02-2007) do wikary :
ok...mój adres: czy.to.juz.Mrozek@gmail.com a moze bys sam coś zapropponował, zgadzam się z Tobą, że nie ma kogo wybireać , ale jaka jest alternatywa? Irlandia czy Austria?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-02-2007) Wikary :
Jedna i druga..., czyli Austria i Irlandia, bo szkoda Twojego... i miljonow Twoich rowiesnikow zycia na budowaniu, czy raczej utrzymywaniu tego samego przez nastepne jeszcze (moim zdaniem) 15-scie lat..., a moze nawet jeszcze dluzej!..

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-02-2007) UCZCIWOSC znowu w akcji :
"ożywiona " została wreszcie strona: "www.uczciwosc.org. pl" przeczytac tam można m.in. o zebrze w ślepej uliczce Tarnowa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2007) ~Antoni Gromski :
Kupiłem Nowy Tygodnik. Nic specjalnego - co się tyczy treści, ale za to papier pierwsza klasa. Jestem ciekawy, kto jest sponsorem-inwestorem tego czasopisma. Moim zdaniem redagowanie tego pisma to wyrzucanie kasy w błoto. Opiniotwórcze to ono nie jest, tak samo, jak TEMI. No, ale jak Tarnówek chce mieć dwie gazety, to niech ma, byleby tylko nie został przyłączony do Wojnicza. Nie zgadzam się z "tarnówkiem", że Szych/redaktor/ miał wpływ na budowę nowej rzeczywistości. Nie bądż, chłopie, śmieszny! A tak to masz trochę racji w swoich wywodach. Jestem zdania, że ludzie tacy jak ty, powinni powołać, albo przyczynić się do powołania tarnowskiej gazety internetowej i tam przedstawiać problemy ludzi, miasta i regionu. W tarnowskiej prasie takie numery nie przejdą, bo wbrew zapowiedziom i zapewnieniom, jest trzymana za mordę przez sponsorów, a i niewygodne posty też są usuwane. Powodzenia!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-02-2008) www.uczciwosc.org.pl :
http://m.ciesielczyk.salon24.p l/

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947