To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Najbardziej wyklęci z Wyklętych (film)   -   19/3/2014
Leszek Żebrowski o żołnierzach NSZ
18 marca gościł w Tarnowie Leszek Żebrowski, popularny historyk dziejów najnowszych Polski, specjalista w zakresie badań nad antykomunistycznym podziemiem zbrojnym, publicysta walczący z fałszami i mitami uderzającymi w etos bezprecedensowej walki, podjętej przez elitę narodu polskiego z dwoma totalitaryzmami. Pan Leszek był gościem kolejnego spotkania we Wszechnicy Obywatelskiej i Narodowej. Autor m.in. "Paszkwilu Wyborczej" i "Mitów przeciwko Polsce" przybył z wykładem o Narodowych Siłach Zbrojnych, głównie na zaproszenie Związku Żołnierzy NSZ, działającego w okolicach Tarnowa. Po spotkaniu odbyła się krótka dyskusja. Zapraszamy do obejrzenia zapisu tego niezwykle interesującego wydarzenia.

Ogloszenie


Wśród organizatorów spotkania z Leszkiem Żebrowskim był, poza Związkiem Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, również Młodzież Wszechpolska, Narodowy Tarnów oraz Obywatelskie Porozumienie Osób i Organizacji na rzecz Tradycji i Niepodległości.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, July 14, 2024 05:02:52
IP     : 3.235.182.206
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www1.atlas.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html