To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Między Putinem a neobanderowcami, czyli "wybór między dżumą a cholerą" ... (film)   -   15/2/2014
Z ks. Isakowiczem o „Personalniku …” i Ukrainie
14 lutego do Tarnowa na zaproszenie Obywatelskiego Porozumienia Osób i Organizacji na rzecz Tradycji i Niepodległości przybył ksiądz Tadeusz Isakowicz – Zaleski. Z niezłomnym kapłanem, społecznikiem, badaczem dziejów najnowszych i niepokornym publicystą rozmawialiśmy o jego najnowszej książce oraz aktualnej sytuacji w Polsce i na Ukrainie, a także o konsekwencjach wydarzeń u naszego sąsiada dla Polski. Zapraszamy do obejrzenia zapisu ze spotkania.

Ogloszenie


Pretekstem do organizacji spotkania w ramach Tarnowskiej Wszechnicy Obywatelskiej i Narodowej było wydanie nowej książki naszego gościa, zatytułowanej „Personalnik subiektywny”. To uporządkowany alfabetycznie zestaw notek poświęconych ponad 300 najważniejszym postaciom jakie spotkał Ksiądz Tadeusz na drodze swojego niezwykle aktywnego życia.

„Personalnik subiektywny” ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego ukazał się nakładem krakowskiego Małego Wydawnictwa. Całkowity dochód ze sprzedaży książki będzie przekazany na prowadzoną przez ks. Zaleskiego Fundację im. Brata Alberta w podkrakowskich Radwanowicach.

Rozmowa o książce wypełniła pierwszą część spotkania.
W części drugiej odbyła się – oczywiście z udziałem naszego gościa – dyskusja na temat aktualnej sytuacji na Ukrainie i jej konsekwencji dla Polski, w tym rozmowa dotycząca zaangażowania polskich polityków w protesty na Majdanie oraz możliwych scenariuszy relacji polsko-ukraińskich w najbliższej i dalszej przyszłości.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, July 14, 2024 05:05:45
IP     : 3.235.182.206
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www1.atlas.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html