To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Prezydent tajemniczo o planach uporządkowania placu Sienkiewicza (obok przejścia podziemnego)    -   15/6/2011
Ma być pięknie. Na razie jest byle jak
Przejście podziemne pod ulicą Mickiewicza oddane zostało do użytku grubo ponad pół rok temu. Zgodnie z deklaracjami magistratu, poza inwestycją, która miała rozwiązać naglący problem komunikacyjny, tarnowianie mieli zyskać przy tej okazji estetyczny, uporządkowany zaułek. Mija jednak wiosna, a wokół przejścia, na skwerze Sienkiewicza nic się nie zmienia. Trawą porosły jedynie bruzdy pozostawione po maszynach budowlanych, m.in. spychaczach, które pobieżnie zakopały tu ziemię jesienią ubiegłego roku. Kiedy magistrat nareszcie zadba o uporządkowanie tej przestrzeni w centrum miasta, która - używając eufemizmu - nie jest obecnie miejską wizytówką i przykładem dbałości o estetykę ? Zapytaliśmy o to prezydenta Ryszarda Ścigałę.

Ogloszenie
>

Posłuchaj odpowiedzi prezydenta :Wypada więc trzymać prezydenta za słowo. Szczegóły projektu owiewa - nie wiedzieć czemu - tajemnica (uzasadniona - jeśli prezydent uczyni nam tę "niespodziankę" na prywatnym terenie i z własnej pensji, a nie z publicznych pieniędzy). Realizacji tej tajemniczej deklaracji nie możemy się jednak spodziewać wcześniej niż jesienią. A to oznacza, że rozgrzebany podczas ważnej inwestycji teren w centrum miasta - siłą rzeczy odwiedzany teraz znacznie częściej niż przed rozpoczęciem prac - przez rok pozostawiony został opiece co najwyżej sił natury.
PD
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, July 14, 2024 04:15:20
IP     : 3.235.182.206
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www1.atlas.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html