To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Po pierwszym cząstkowym walnym zgromadzeniu członków TSM    -   03/6/2011
Spółdzielcy zadowoleni z prezesa
Według nieoficjalnych informacji jakie udało się nam uzyskać, zaledwie kilka procent spośród uprawnionych członków Tarnowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – 113 osób wzięło udział w zorganizowanym tydzień temu, 27 maja pierwszym cząstkowym „walnym zebraniu”. Jeszcze mniej osób – bo 33 - dotrwało do końca zebrania. Obecni na sali członkowie wyrazili aprobatę dla dotychczasowych rządów Prezesa, przytłaczającą większością głosów udzielając mu absolutorium.

Ogloszenie
>

Według relacji uczestników wielogodzinnego zebrania (rozpoczęło się o godz. 17:00), sprawozdaniom nie było końca. Częstokroć jednak trudno je chwilami było zrozumieć, z uwagi na szwankujące na PWSZ nagłośnienie. Z biegiem czasu – i tak skąpa – grupa spółdzielców wykruszała się, do końca miało dotrwać ich 33.
Przypomnijmy, że Tarnowska Spółdzielnia Mieszkaniowa liczy ponad 10 tysięcy członków. Biorąc pod uwagę fakt, iż zaplanowano sześć „walnych cząstkowych”, statystycznie do udziału w każdym z nich uprawnionych jest około 1700 osób. Oznaczałoby to, że w pierwszym zebraniu frekwencja wynosiła 6,6 procenta osób uprawnionych, z czego do – bynajmniej nie ostatniego – punktu mówiącego o udzieleniu absolutorium zarządowi (p. 19 z 28) – dotrwała mniej niż połowa.
Niska frekwencja członków biorących udział w pierwszym w historii Tarnowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „walnym zebraniu” może pokazywać, że członkowie TSM są zadowoleni z dotychczasowych działań Zarządu i kierunków rozwoju Spółdzielni.
Kolejne „Walne” odbyło się 2 czerwca (w chwili obecnej nie posiadamy na jego temat informacji), zaś następne zaplanowano na 10, 17, 24 i 30 czerwca.

Ostatnio o TSM pisaliśmy w artykułach „Walne TSM!” i „Skandal na Walnym”. Do tematu będziemy wracali.

M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, June 14, 2024 08:32:25
IP     : 100.28.227.63
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www1.atlas.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html