To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   1. Grad, 2. Augustyn, 3. Musiał, 6. Banach, 7. Wardzała ... Ciepiela do Senatu aktualizacja   -   15/5/2011
Znamy listę PO do Sejmu
Do wyborów parlamentarnych pozostało jeszcze ponad 5 miesięcy, ale znamy już kandydatów rządzącej PO do Sejmu i Senatu. Zarząd i Rada Regionu małopolskiej Platformy Obywatelskiej właśnie ustaliła i zarekomendowała te listy Zarządowi Krajowemu, który może je ewentualnie skorygować. W okręgu tarnowskim nie ma jednak większych niespodzianek. Na pierwszych trzech miejscach listy do Sejmu znaleźli się obecni parlamentarzyści PO. Liderem będzie minister Aleksander Grad, przed posłanką Urszulą Augustyn i Janem Musiałem. Z szóstej pozycji wystartuje wicestarosta tarnowski Mirosław Banach a z siódmej - radny miejski Tarnowa, były żużlowiec Robert Wardzała. Z dalszej pozycji startują również obecny zastępca burmistrza Dąbrowy Tarn. - Marek Minorczyk, były burmistrz Ryglic, obecny dyrektor MORD - Bernard Karasiewicz, dyrektor MBP w Dąbrowie - Jadwiga Kusior oraz dyrektor Centrum Paderewskiego - Krystyna Szymańska.

Ogloszenie

W jednomandatowym okręgu wyborczym do Senatu w Tarnowie i okolicach startował będzie obecny wicemarszałek Małopolski Roman Ciepiela. W okręgu Bochnia - Wieliczka zarząd małopolskiej PO nie rekomendował swojego kandydata na senatora, poprze natomiast (nieznanego jeszcze) kandydata PSL.
(r)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 6, 2023 08:47:36
IP     : 35.172.111.47
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www1.atlas.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html