To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Odszedł znakomity tarnowski artysta malarz aktualizacja   -   22/4/2011
Jacek Wróbel nie żyje
Trudno nam jeszcze uwierzyć w tę informację... W czwartek zmarł w Tarnowie Jacek Wróbel. Wybitny tarnowski malarz, artysta - wizjoner, który swój talent plastyczny ściśle wiązał z Wiarą oraz niezmiernie istotnym dla jego twórczości zamiłowaniem do Słowa i muzyki. Chorował i cierpiał od lat. Miał zaledwie 51 lat. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Wielką Sobotę w południe na cmentarzu parafialnym w Tarnowie - Rzędzinie. W szczególny sposób Jacka chcą tego samego dnia wieczorem pożegnać przyjaciele, organizując wystawę jego prac w pubie "Studio" przy ul. Żydowskiej 3.

Ogloszenie

Jacek Wróbel urodził się w roku 1960 w Tarnowie. Ukończył Państwowe Zawodowe Studium Plastyczne Konserwacji Dzieł Sztuki. Prowadził działalność twórczą w zakresie różnych dziedzin malarstwa i rysunku, konserwacji zabytków. Zorganizował kilkanaście wystaw indywidualnych oraz uczestniczył w blisko 40 zbiorowych, w tym kilku zagranicznych (Belgia, Francja, Niemcy, Anglia). W 1998 r. Przyjęty do Związku Polskich Artystów Plastyków. Mieszkał i pracował w naszym mieście gdzie utykającego można go było jeszcze kilka dni temu zobaczyć z jego nieodłączną skórzaną torbą na ramieniu.

W najbliższych godzinach znajdziecie w naszym portalu wspomnienie o tym niezwykłym tarnowianinie, którego talent - jesteśmy o tym przekonani - w pełni rozpoznany zostanie dopiero teraz, po jego przedwczesnej śmierci.

Zapraszamy też do przypomnienia sobie multimedialnego wywiadu z artystą, jaki przeprowadziliśmy 5 lat temu, przed jedną z jego wystaw. Jacek przygotowywał właśnie kolejny wernisaż ....
Zobacz także :
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 03:00:15
IP     : 3.238.112.198
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www1.atlas.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html