To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Biuro PIS na Wałowej deklaruje kompleksową obsługę interesentantów w jednym miejscu. Od spraw osiedlowych i gminnych po kwestie ogólnoeuropejskie    -   07/3/2011
Obywatelskie multibiuro PiS
W piątek oficjalnie zainaugurowano pracę wspólnego biura radnego Rady Miejskiej w Tarnowie Jacka Łabny i radnego Województwa Małopolskiego Piotra Saka. Biuro jest zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Wałowej 2/3 w pomieszczeniach użyczonych przez Posła Józefa Rojka oraz Europosła Zbigniewa Ziobrę i ma być zsynchronizowane z ich działalnością. -Sytuacja ta pozwoli na osiągnięcie efektu synergii, a tym samym skuteczniejszą i kompleksową pomoc. Naszym głównym celem jest udzielanie wsparcia mieszkańcom, wsłuchiwanie się w ich problemy, uwagi czy sugestie oraz udzielanie informacji dotyczących kompetencji samorządu wojewódzkiego i miejskiego a także przekazywanie spraw tego wymagających parlamentarzystom PiS - deklarowali w piątek J.Łabno i P.Sak. To prawdopodobnie pierwsze takie multi-biuro w kraju.

Ogloszenie
>

Jak deklarują obaj samorządowcy, otwarcie biura jest reakcją na potrzeby i oczekiwania zgłaszane przez wyborców oraz konsekwencją złożonych w trakcie wyborów deklaracji położenia nacisku i akcentu na bezpośrednie kontakty z mieszkańcami.
- Z reguły standardową formą kontaktu mieszkańców z radnymi są ich często sporadyczne i nieregularne dyżury w siedzibach urzędów, niemniej jednak zauważamy tendencje, iż coraz bardziej popularne staje się powstawanie zorganizowanych i wyodrębnionych biur, które dotychczas były domeną posłów. Nasze biuro wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom - deklaruje Piotr Sak.

- Należy podkreślić, iż w jednym miejscu zgrupowane będą biura przedstawicieli samorządu różnego szczebla (gminnego, powiatowego i wojewódzkiego), przedstawicieli Sejmu i Parlamentu Europejskiego w osobach Józefa Rojka i Zbigniewa Ziobry. Pozwoli to na obserwacje problemów z różnych perspektyw i płaszczyzn, a z uwagi na fakt, iż każdy posiada swoje własne specyficzne uprawnienia i instrumenty, efektywniejsze ich rozwiązywanie - dodaje Jacek Łabno.
Zdaniem obu radnych, powstawanie takich kompleksowych multi-biur będzie naturalną konsekwencją rozwoju dialogu pomiędzy społecznością lokalną a jej przedstawicielami.

Biuro będzie zsynchronizowane z pracą biura posła na Sejm RP Józefa Rojka i posła do Parlamentu Europejskiego Zbigniewa Ziobry i będzie czynne od poniedziałku do środy w godzinach 10-15, zaś w piątek od godz. 12-17.

Posłuchaj rozmowy z obu radnymi na temat multi-biura :Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, April 14, 2024 13:08:01
IP     : 3.233.242.67
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www1.atlas.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html