To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Konsorcjum budujące autostradę zerwało umowę   -   11/2/2011
A-4 przed Euro 2012 nie będzie?
Wszystko wskazuje na to, że z Krakowa do Tarnowa autostradą A4 w 2012 roku nie pojedziemy. Z budowy blisko 21-kilometrowego odcinka z Brzeska do Wierzchosławic wycofało się polsko-macedońskie konsorcjum, wypowiadając umowę (o wartości 622,5 mln zł) – przyczyną miało być nie wywiązywanie się z niej przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Nieoficjalnie mówi się, że GDDKiA nie płaciła za wykonane prace. W sprawie tej interweniuje europoseł Paweł Kowal.

Ogloszenie
>

Na oficjalne, bardziej szczegółowe informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać. M.in. z interwencją w tej sprawie wystąpił eurodeputowany Paweł Kowal, który pyta się Ministra Infrastruktury Cezarego Grabarczyka o powody wycofania się konsorcjum z umowy, w jakim stopniu wycofanie się to wpłynie na harmonogram czasowy i finansowy związany z budową i czy zostanie ona ukończona przed mistrzostwami w piłce nożnej w 2012 roku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 02:44:48
IP     : 3.238.112.198
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www1.atlas.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html