To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Budżetowo - wodociągowa sesja Rady Miasta Tarnowa aktualizacja   -   20/1/2011
Budżet przyjęty, taryfy nie (i tak wzrosną)
W czwartek szósta już w nowej kadencji sesja Rady Miasta Tarnowa. Około godziny 13:30 po kilkugodzinnej debacie radni przyjęli budżet miasta na rok 2011. Nikt z radnych nie zagłosował przeciw projektowi złożonemu przez Prezydenta. Jedynie siedmiu radnych (cały obecny klub PiS) wstrzymało się od głosu, wszyscy pozostali zagłosowali za projektem. Po burzliwej debacie radni nie zatwierdzili jednak nowych taryf Tarnowskich Wodociągów, ale ... i tak wejdą one w życie 1 marca. Cena za 1 m3 wody netto wzrośnie z 2,40 zł do 2,55 zł. Droższe będzie też odprowadzanie ścieków - cena za ich jeden metr sześcienny netto rośnie z 4,52 zł do 4,90 zł. Biorąc pod uwagę wyższy VAT oznacza to odpowiednio: 2,75 i 5,27 zł brutto.

Ogloszenie

Podczas czwartkowej sesji radzono też nad przystąpieniem do sporządzenia miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w rejonie Góry Św. Marcina, w osiedlach: Krzyż, Rzędzin I Gumniska-Zabłocie oraz w obszarach wyznaczonych ulicami: Szpitalną, Słoneczną, księdza Romana Sitko, Księcia Józefa Poniatowskiego, Franciszka Żwirki, Prostopadłą, Józefa Dwernickiego, Cegielnianą i Bitwy pod Cedynią. Porządek obrad obejmował również m.in. wyrażenie zgody na zmianę granic Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Krakowski Park Technologiczny, przyjęcie planu pracy Rady Miejskiej i planu kontroli Komisji Rewizyjnej.
Radni przyjęli również ślubowanie nowego radnego Janusza Małochleba, dotychczasowego szefa Rady Osiedla Klikowa, który uzyskał podczas listopadowych wyborów w swoim okręgu trzeci wynik na liście "Tarnowian" . Zastąpił on w składzie Rady Miasta Jana Radonia, który nieoczekiwanie złożył mandat po niespełna miesiącu.

Szczegółów dotyczących spraw omawianych i głosowanych na czwartkowej sesji, w tym nagrania dźwiękowe - szukajcie w tym miejscu w piątek popołudniu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, July 14, 2024 05:02:46
IP     : 3.235.182.206
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www1.atlas.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html