To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Zobacz, jak rozmawiali ze sobą kandydaci na urząd Prezydenta Tarnowa: Anna Czech i Jakub Kwaśny (film)    -   18/11/2010
inTARnetowa debata Prezydencka
Nie w cztero-, a dwuosobowym jedynie składzie odbyła się wczoraj wieczorem w hotelu "Tarnovia" inTARnetowa debata prezydencka. Obszernie o powodach takiej sytuacji piszemy w artykule "Prezydencki zgrzyt". Do wyborczego starcia stanęli zatem Anna Czech i Jakub Kwaśny. Udział tylko dwójki kandydatów musiał wpłynąć na organizację debaty. Musieliśmy ją rozwiązać we fragmentach inaczej niż przewidywaliśmy wcześniej, w większym gronie. Niektóre zmiany wprowadzane były na gorąco, ale po konsultacji z uczestnikami debaty. Zamiast zatem tylko dwóch paneli dyskusyjnych, które mieli poprowadzić kandydaci, ostatecznie pojawiła się też trzecia runda pytań wzajemnych. Utrzymaliśmy natomiast formułę nie ingerowania w treść wypowiedzi i nie dodawania nowych wątków, ograniczając się tylko do pilnowania czasu i ogólnego porządku dyskusji. Zapraszamy do obejrzenia dyskusji.

Ogloszenie
>

Debata jest "czystym" zapisem dyskusji w hotelu "Tarnovia", pozbawionym montażu.

Zobacz pierwszą część debaty - panel o tematyce "Promocja Miasta, Kultura, Sport i Edukacja", który poprowadziła jako gospodarz pani Anna Czech:

Pobierz wtyczkę Flash Player


Zobacz drugą część debaty - panel o tematyce "Powinności Miasta wobec mieszkańców: remonty bieżące w miejskiej infrastrukturze, usługi komunalne, bezpieczeństwo, pomoc społeczna", którego gospodarzem był Jakub Kwaśny:

Pobierz wtyczkę Flash Player

Zobacz trzecią, dodatkową rundę debaty - pytania wzajemne kandydatów:

Pobierz wtyczkę Flash Player

Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy jeszcze zestawy tematów, przydzielone kandydatom, którzy ostatecznie nie wzięli udziału w debacie.
Pan Stefan Dembowski miał być gospodarzem panelu "Inwestycje strategiczne, pozyskiwanie inwestorów tworzących nowe miejsca pracy, współpraca regionalna oraz możliwości lobbingu na rzecz Miasta w Krakowie i Warszawie".
Natomiast prezydent Ryszard Ścigała miał referować i prowadzić dyskusję na temat "FINANSE MIASTA w obliczu zagrożeń wynikających z kryzysu finansów publicznych: polityka dochodowa, proporcje miejskiego budżetu, źródła i metody pozyskiwania funduszy zewnętrznych"

Przepraszamy za kilkugodzinne opóźnienie w opublikowaniu debaty, wynikłe jedynie z przyczyn technicznych.
Zobacz także :
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, September 23, 2023 07:49:14
IP     : 44.197.111.121
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www1.atlas.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html